Спілий баклажан• 02 апреля в 17:39

Гиды на Эвересте травили туристов

Жесть
Шальная коклетка• 02 апреля в 17:39
какие молодцы!

Ангелок з ріжками• 02 апреля в 17:41
Остальных это не остановит. Это как наркотик. Пока там не лягут, не остановятся
Алина-1240• 02 апреля в 17:41
Насыпать в сраку соды и налить уксуса))) и пинка в догонку дать😃
БеллаДонна• 02 апреля в 17:43
Ответ дляАнгелок з ріжками
Що саме не зупинить? Ви впевнені, що прочитали про що саме мова?
Техпаспорт на медузу• 02 апреля в 17:43
Самое дурное, что можно придумать, это по доброй воле, в принципе, тащиться на этот Эверест, если целью не является исход на тот свет)
Молчалка• 02 апреля в 17:46
Сиділи б дома, було б дешевше. Чого туди пертися?!
Мадам Подлинник• 02 апреля в 17:50
Туда очень дорого стоит подняться и ещё травили, та лучше дома сидеть
Аноним_1859• 02 апреля в 17:50
Не наши ли гиды там были? Вообще не удивлюсь)
Ms. Искренность• 02 апреля в 17:52
Ответ дляАноним_1859
Твои, сто проц, ты все знаешь

Коржик• 02 апреля в 17:52
А перед этим подкрадывались
Бубль Гум)• 02 апреля в 17:53
Ответ дляАноним_1859
Ну, які ще ваші? Там місцеві шерпа заробляють
Бубль Гум)• 02 апреля в 17:55
Взагалі чомусь не жалко. Знаходять тисячі на амуніцію і підйом, то на вертоліт теж знайдуть
Чаклунка-ведунка• 02 апреля в 17:55
А как же страховка? Она подобные случаи не оплачивает? Или гиды страховую надули?
Диверсификация• 02 апреля в 17:55
Ответ дляАноним_1859
Наши все травят в Буковелях, Шмукобелях.... Там очереди частных скорых стоит всегда
БеллаДонна• 02 апреля в 17:56
Ответ дляБубль Гум)
Тобто якщо у вас ж кошти на відпочинок, то вас в отелі можна отрути, по такій самій логіці, що знайдете гроші і на лікарню?
Аноним_1859• 02 апреля в 17:57
Ответ дляБубль Гум)
Довго щось вони цю схему придумували, так що дійсно мабуть не українці) Наші б ще при першому підйомі на ту гору придумали тисячу варіантів, як вибити побільше грошей)
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 18:01
гиды просто устали умирать из-за прихотей богатых псевдо альпинистов, решили и жизни сохранить, и заработать
Злюсь до кипіння• 02 апреля в 18:04
Ответ дляАноним_1859
поставили бы там чаны с шашлыками
Бубль Гум)• 02 апреля в 18:12
Ответ дляБеллаДонна
Тобто, якщо у вас є кошти на їжу вас теж можна отруїти? Це ви самі придумали цю логіку, у мене інша

БеллаДонна• 02 апреля в 18:14
Ответ дляБубль Гум)
Ні, це не моя, це ваша логіка. Це ж ви написали: ’Взагалі чомусь не жалко. Знаходять тисячі на амуніцію і підйом, то на вертоліт теж знайдуть’. Я лише привела аналогію відповідно до вашої логіки
Бубль Гум)• 02 апреля в 18:15
Ответ дляБеллаДонна
Ці, це ви думаєте, що це моя логіка, але приклад ви привели виходячи з вашої логіки
БеллаДонна• 02 апреля в 18:16
Ответ дляБубль Гум)
Ні, виходячи з вашої.Але ситуація вам ближча, івже незручна для вас.
Б´ю байдики• 02 апреля в 18:21
Ответ дляБубль Гум)
Так про більшість можна сказати. Типу є квартира/будинок, машина, то можна траванути і на лікування гроші знайдуть
Бубль Гум)• 02 апреля в 18:23
Ответ дляБеллаДонна
Рівняти відпочинок з екстремальним видом спорту-як хер з пальцем, для вас, бачу, жодної різниці. Там вся гора трупами всіяна, ви на відпочинок теж їдете, де побільше акул в морі? Вони іх від смерті фактично рятують
Брюлик в стразах• 02 апреля в 18:25
Ну, на бідних не попало.
А комусь , можливо, врятували життя.
БеллаДонна• 02 апреля в 18:26
Ответ дляБубль Гум)
Питання не в екстремальному відпочинку, а в умисному отруєнні,і ви вважаєте, що люди,які мають гроші на екстремальний відпочинок, мають мати гроші і на допомогу в разі їх умисного отруєння. Ви реально не доганяєте?
Десь так, але...• 02 апреля в 18:26
Как они ели соду и не чувствовали?
Mary_40• 02 апреля в 18:26
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ни олеа стразовка такие риски оплачивать не будет конечно. Обанкрлтиися
Бубль Гум)• 02 апреля в 18:27
Ответ дляБеллаДонна
Це ви реально на доганяєте, тим більше з яких пір сода стала отрутою?
Бубль Гум)• 02 апреля в 18:28
Ответ дляДесь так, але...
Как они ели соду и не чувствовали?
Те ж саме питання