Разведка Маша• 09 декабря 2022

Ви спокійно спите, коли діти сплять в інших кімнатах?

Недавно діти почали спати окремо.
Постійно переживаю, що якщо стане погано чи температура підніметься, що не почую зі своєї кімнати.
Чи будуть кликати, а я не почую((
Діти вже досить дорослі, 12 і 9, та все ж...
Як у вас? Пройшло це відчуття з часом? Чи не було такого?
автор Разведка Маша • 09 декабря 2022
Як закрити тему? А то бачу тут фантазери понабігали і придумують фігню не до теми...
Ща как дам• 09 декабря 2022
Мій до війни звик окремо спати, а зараз боїться. А я як уявлю, не дай Всесвіт, прильот…
Поумничка• 09 декабря 2022
Ответ дляРазведка Маша
Боже, ну і відповіді(
Якщо переживаю за дітей відразу або чокнута або троль(
Скільки би їм років не було, переживати за дітей цілком нормально!
Ненормально в такому вигляді.
Поумничка• 09 декабря 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Не поверите, когда болел мой папа 78 лет ,я вставала проверить как он там. Это нормально.
Ненормально переживать ’как они там???!!) за нормальных, здоровых, взрослых детей в соседней комнате.
Простоваля• 09 декабря 2022
Ответ дляЩа как дам
Всем смешно , никто о прилете даже не думает ,как будто и войны нет никакой сейчас
Я почему-то вспомнила видео мальчиком с Николаева кажется ,родили живы и здоровы ,а он пролежал под завалами 6 часов и потом умер в больнице
Спал в соседней комнате
Что-то не спится• 09 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
Звісно нормально, але тримати у батьківській кімнаті , де інтим, дорослих дітей, це жах.
Автор где то писала что они сексом занимаются там же?
Мозговая пилочка• 09 декабря 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Дитина поки спить бiля нас,але такi думки теж як у Вас були,особливо як хворiє,пару ночей практично не сплю
Така ж фігня)) розумію шо це не ок, але поки вдіяти нічого не можу.
А останнім часом ще тривожно якщо дитину будуть булити в школі. Хоча дитині 2.6))) а я вже переймаюсь.
Просто ходимо зараз з дитиною на заняття з іншими дітками і я бачу як він плаче коли його хтось ображає, хоча вдома всіх строїть))
Мозговая пилочка• 09 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
А шо других кімнат для інтиму немає?
У мене наприклад дитина спить у спальні на великому ліжку. Раніше тільки зі мною, пізніше ми з чоловіком стали по черзі спати з дитиною.
Це не означає що у нас інтим на ліжку в спальні, або що його взагалі від цього немає. Є інші кімнати для цього.
Мозговая пилочка• 09 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
От от, всі чогось як чують що дитина спить у спальні в ліжку з дорослими чомусь уявляють що дорослі прям там зі сплячою дитиною сексом займаються

В мене колись знайома казала «нє, дитина ніколи не буде спати з нами в ліжку. А як же інтим?» і бігала цілий рік до дитини в іншу кімнату (це ж як людині не хотілося спати комфортно і не бігати?)
То напевно теж думала що ми з чоловіком сексом займаємось прям з дитиною в ліжку. Хворі якісь)
А тепер вона забрала дитину все ж таки в своє ліжко. Хочеться спитати як там інтим і чи варто було створювати собі складнощі і бігати вночі в іншу кімнату))
Ща как дам• 09 декабря 2022
Ответ дляПростоваля
Спал в соседней комнате
Да, именно! Такие случаи не выходят из головы у меня…
Бесконечность-не предел• 10 декабря 2022
Ответ дляПростоваля
Спал в соседней комнате
Поэтому вы теперь всей семьёй на одной кровати спите?
Простоваля• 10 декабря 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Нет , не на одной , но пока в одной комнате ,не только поэтому ,у нас ещё и проблемы с отоплением ,легче нагреть одно помещение ,чем весь дом