Срочнокпсихологу• 10 декабря 2022

Ліпома нирки, жировик

Дівчата в кого була така проблема, знайшли на нирці ліпому 7мм, рік тому її не було, чи варто робити дообстеження, та які, бо мені сказали що просто роботи УЗД кожні пів року, але помічаю що воно трохи болить , хочу зробити дообстеження але не знаю яке , бо лікар сказала все норм спостерігай, а мені страшно в мене дід від раку нирки помер
Капуста Маша• 10 декабря 2022
У меня 10 лет назад обнаружили ангиолипому 6 мм на УЗИ. Врач, мой хороший знакомый, точно был уверен, что ничего плохого. Но для успокоения моей души, отправил на КТ с контрастом. По КТ тоже все нормально. Сейчас только наблюдаюсь, УЗИ раз в год.
Тракторні війська• 10 декабря 2022
Она не может болеть, я вас заверяю как врач)
Просто наблюдайте за размером.
Булькаю• 10 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Просто наблюдайте за размером.
У моєї доньки теж вона є і болить при бігу та різких рухах. Наш нефролог сказала, що больовий ефект саме від неї. Гол лікар нефрологічного відділенгя дитячої лікарні
Тракторні війська• 10 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Болеть может только лишь в том случае, если образование достигает такого размера, что растягивает КАПСУЛУ почки, именно она имеет нервные окончания. Почечная ткань - нет.
Когда у людей на узи и кт случайно обнаруживаются кисты и образования в почках 10-15 сантиметров и нет жалоб вообще, то я ни за что не поверю, что может болеть липома 5 мм, 10 мм

Пс: тем более при беге)) что с липомой происходит, когда человек лежит? А стоит? А бежит? Правильно, ничего))
Булькаю• 10 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська

У нас ліпома на ножці вона росте, не в тканину, а в миску. і вона рухома
Булькаю• 10 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська

Я не писала, що болить ліпома, а дає больовий ефект. Ви це можете не розказувати, тому що ми пройшли кучу обстежень і лікарів, і те що больовий ефект від неї не я придумала.
Тракторні війська• 10 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Тракторні війська• 10 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Увидела сообщение это позже. При такой локализации - да, конечно, все возможно
sky-labs• 10 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Причину образования выяснили?
Липидный обмен, работу желчного и поджелудочной контролируете?
Часто это обратимые процессы, но для этого нужно организму помогать
Булькаю• 10 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Причину образования выяснили?
Ні, не зясували. Ліпоми є батька, сказали генетика. Куди направляли лікари, все прйшли і здали. Усі аналізи, узі і ренген. Кожних пів року обстеження. Більше того думки лікарів навіть на фоні повного обстеження розійшлись, хтрсь каже це мякий камінець без тіні, хтось ліпома. Жовчний і підшлункова в нормі.
sky-labs• 10 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Удалять не предлагают?
То что она растет может стать проблемой
sky-labs• 10 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Переломы у ребенка были?
Булькаю• 10 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Переломы у ребенка были?
Ні. Народилась семимісячна, незріла. Багато мали проблем з усім, але зараз нічого серйозного, я так сподіваюсь. Почка має перетяжку із сполучної тканини і на ній ця ліпома в середину миски. А почка виходить подвоєнна по формі. Зявилась ця паталогія на 5 році. Боже мені вже так надоїли ці лікарні, що хочу думати, що все добре)
автор Срочнокпсихологу • 10 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Просто наблюдайте за размером.
А КТ тільки з контрастом ? Без не показує доброякісне чи злоякісне новоутворення?