Бабульция• 10 декабря 2022
Ваші діти цього року в школі також так хворіють часто?
Мої відносяться до тих, хто хворіє нечасто. Вже 6 клас і 4 клас. Але цього року від вересня вже 3-4 рази хворі. От лише 3 тижні як одужав один, і вчора температура в двох.
Ваші також так хворіють? Я вже в свої сімейної давно не була ттт, а от цього року від вересня вже 4 раз. Вона каже що її пацієнти всі так хворіють зараз. Багато їх і часто. У вас також ? Може щось даєте такого цікавого від тих вірусів?
І що саме цікаве зараз такі ті віруси жорсткі, що ніяка Кам´янка малинка не помагає як колись.
Телефон Рубика• 10 декабря 2022
Нет, как обычно. Хоть и очно учатся.
За осень у обоих по разу с температурой. Недолго. И насморк по пару раз.
Запасная спина• 10 декабря 2022
Мої зараз на дистанційні, ще не хворіли. Але минулого року коли ходили в школу то саме в цей період був сильний ротавірус. Температура і рвота по три дня 10 разів на день майже в кожного учня і так класами вся школа, але карантину не робили, санепідем не визнавали. Батьки жалілися чому школа не реагує. Навіть мені його зі школи діти принесли, жуть відчуття : рвота, сильна слабкість, температура, на лікування пішло до 1000 грн це для дитини, а я не приймала ліки і само також через три дня пройшло. Радію що в цей період ми не контактуємо зі школою бо вже б не раз перехворіли. Батьки ж приводять до школи хворих дітей.
Послушная• 10 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Що?
Дома на дистанционном обучении. Что туда ходить в школе холодина
Телефон Рубика• 10 декабря 2022
Ответ дляПослушная
А у нас наоборот. В школе всегда есть свет и отопление. А дома свет днём 2 раза по 2 часа и беза него нет воды и отопления (котел)
муха в кедах• 10 декабря 2022
Когда в школе холод собачий, то было бы странно, если бы дети не болели
Бабульция
• 10 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Ясно, в нас тиждень школа, тиждень дистанційне навчання.
СтелькаОТединицы• 10 декабря 2022
В мене діти давно не хворіли, а в цьому році двоє злягли. І ми з чоловіком теж. Педіатр сказала, що зараз вірус дає температуру, яка важко збивається, і горло з сухим кашлем. В колеги у батьків такі ж сиптоми, то тест показав ковід. Ми не робили тести, не бачу потреби.
Тріль!• 10 декабря 2022
Не хворіємо ми всі. Але в школу і на спорт ходить одна дитина 9й клас, 7й вчиться вдома, але спорт 4 рази на тиждень
Бабульция
• 10 декабря 2022
Мої також плавання відвідують 4-5 разів на тиждень+ школа тиждень через тиждень. Але в меншого то затяжний кашель, то грип чи якась вірусна болячка. Тепер двоє з температурою. Старша кашляє, менший просто температура.
АнтиТанкист• 10 декабря 2022
Мої на дистанційному, але їздять на тренування, вже по 2 рази перехворіли, зараз знову хворіють
Накладная• 10 декабря 2022
Нет. Прошлая осень-зима - одна сплошная болезнь и у сына, и у меня. С сентября не болели еще. Сделали прививку от гриппа в сентябре всей семьей. Друзья болели всей семьей очень тяжело, мы с ними контактировали тесно и не заболели. Думаю, это как раз грипп и был.
АнтиТанкист• 10 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Мабуть вірус якийсь. В мене молодший вже третій день з температурою. Два дні під 30, сьогодні зранку вже 37.6
КаваЗМолоком• 10 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Чому школа не реагує?
Бо є батьки, яким нормально.
Вони починають дзвонити і писати: діточок лишають освіти(насправді, ні, бо їх лишають камери схову, а не освіти)
Так і виходить, що вчителі по лікарняним, фізику викладає вчитель трудів, а математику фізрук.Тобто нема уроків нормальних.Зате не вдома.
Бо є батьки, яким нормально.
Вакцениро Вона• 10 декабря 2022
Авторко, забийте в пошуку ’вирус ходит’, і побачите стотищ тем кожного року про жахливий вірус, від якого усі прям вмирають, і ніколи ще такого не було.