Божья коровка• 10 декабря 2022
Чим пояснюється хамство й ненависть в українському фейсбуці?
Це в кожній країні таке чи тільки в нас постійний буллінг та обзивання в коментах? Я зараз навіть не про Пташку кажу, а про всіх
Ответ дляАнти-аноним
У моєму фізбуці все нормально
Дивно. Саме укр. інтелігенція відзначається. Наприклад, висловився Арестович щось про українську культуру - і все, 20 відомих людей полощуть його, а всі підхоплюють. Те саме з Пташкою, а зараз із письменником Доржем Бату, який вигадав собі біографію
Inna_ya_krasivaya• 10 декабря 2022
тем же чем и в жизни. На форуме тоже самое :)
чего стоят бои за мову или язык, западная вис киев вис донецк, кто больше патриот, выехали остались
недавно читала какой-то пост в фб, боже как комментируют европейцы, один позитив если кто-то что-то напишет, ему сразу - какое неуважение, зачем так грубо
еще один фактор избегать наших граждан
Ответ дляInna_ya_krasivaya
еще один фактор избегать наших граждан
От з чим це повʼязано? З українським менталітетом?
Inna_ya_krasivaya• 10 декабря 2022
Ответ дляOlgusya
уровнем образования, воспитанием, общим уровнем жизни, но первые два фактора влияют больше
Inna_ya_krasivaya• 10 декабря 2022
Ответ дляlaska_vo
А в кацапів один позитив? Всі добрі, сердечні, за життя та мир, одні українці злющі.
а причем тут кацапы? тема о них или у вас вся жизнь сравнение с ними?
Ответ дляOlgusya
Арестович - це ви гарний приклад вибрали. Як він вийшов і обгидив все українське, то це свобода слова. А як закономірно отримав ’фе’ у відповідь - то травля і всі кісю абіжають. Нічого вам не муляє?
Espresso_caffe• 10 декабря 2022
Ответ дляOlgusya
так у всех, не переживайте
Espresso_caffe• 10 декабря 2022
Ответ дляOlgusya
Та мабуть європейський фейсбук від нашого відрізняється. Градусом спілкування
они в других привычных местах обкидываются лайном
Ответ дляlus_so
Це як приклад. От бачите, ви теж з тих, хто любить ’давати здачі’)))))
Ответ дляOlgusya
Тому що є така демократична процедура ’дискусія’ - обмін думками.
А оці комсомольські приколи, коли є тільки одна вірна думка - ваша (арєстовіча, партіїї і.т.п.), я наїлася ще в савєцкому союзі. І вам так не буде.
SovaNaSevere• 10 декабря 2022
Ответ дляklaraneill
фейсбук это выгребная яма, зачем там сидеть вообще?
он таким стал, когда туда определенные слои населения переползли с вконтактика
Mrs.Ochmonek• 10 декабря 2022
Ответ дляOlgusya
З травмами, непропрацьованими як слід.