Розумію що всі діти різні, але може у когось була схожа поведінка дитини, як справлялися? Доні вже 1 рік і 2 місяці, не було жодної ночі щоб мала спала не прокидаючись всю ніч. Ще присутнє гв, вдень прибрала місяць назад, прокидається кожну годину, істерика, нічого не заспокоює, тільки "сіся". Буває що і груди не допомагають, може плакати й годину. Були у невролога, каже все добре.
Ответ дляSielo
Незріла система травлення, зуби, причин може бути багато. Якщо критично можна дати нурофен або парацетамол, зазвичай допомагає.
Вже 2 раза на цьому тижні давала нурофен, коли не могли заспокоїти, дійсно допоміг, але мабуть не можна його часто давати