Бегущаяпо• 10 декабря 2022
Дівчата, побувала я в вашій Європі, а всетаки в Україні краще!
Повелася на страшилки від влади , побігла в пошуках кращої долі. Не буду писать країну, щоб не говорили, що я не благодарна, так люди там хороші і допомагали і підтримували.
Але все-таки , як не крути, дома краще.
Тиждень ,як повернулася, дома так добре. Так вимикають світло , але вдома і стіни підтримують. З кумою друг до друга в гості ходимо, з рідними почали по вечорам збиратися,час разом проводити. Сусіди заходять, коли світла нема. Підтримуємо один одного . Що я хочу сказать.
Ноги моєї не буде більше в тих Європах, я лишаюся вдома і назавжди
А ви якої думки? Де краще вдома чи на чужбині?
Але все-таки , як не крути, дома краще.
ПушАпница• 10 декабря 2022
На чужині не була, бо ніде не хочу жити крім України. А, що буде далі життя покаже.
Бегущаяпо
• 10 декабря 2022
Ответ дляПушАпница
Наша ненька Україна найкраща земля в світі
Україна для українців
Кажу з власного досвіду
Україна для українців
Кажу з власного досвіду
АфродитаПетровна• 10 декабря 2022
Я в Харькове, не уезжала и не собираюсь. До войны ездила в туры за границу, жить хочу только в Украине
Фекла Персиковна• 10 декабря 2022
Піраміда Маслоу.
Після того як ви задовільнити потребу у базових потребах (їжа, сон, секс, безпека) у вас виникає потреба у приналежності до групи суспільства.
Закордон вам не забезпечив цю потребу.
ви далі не можете розвиватись.
Таня. Освіта - тік ток.
Закордон вам не забезпечив цю потребу.
ви далі не можете розвиватись.
Таня. Освіта - тік ток.
Кофе в лобби• 10 декабря 2022
І я повернулася і дома краще!А от подруг там залишила бо їм там краще,бо тут у них нічого не було.
Сливочная пенка• 10 декабря 2022
Так, краще України рідної немає. 9 місяців жили за кордоном. Повернулись..живемо як всі, з відключенням світла, тривогами, масованими обстрілами. Назад в Європу не хочемо
Бегущаяпо
• 10 декабря 2022
Інколи потрібні такі випробування, щоб зрозуміти, що наша домівка найкраща
Подарована Богом земля для нашого народу
Бегущаяпо
• 10 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
нет, в Европе барби по 10$
А ви бачили тих барбі ? . Там Кен с пузом ,вагітний
Хой Бог відвертає від тої бісовщини європейської
Винник• 10 декабря 2022
Все це так...але я от не впевнена що можу після всього пережитого почувати себе в безпеці, як планувати майбутне...будували будинок, бізнес...
А чи будуть в безпеці мої діти і внуки((
ПушАпница• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Україна для українців
Кажу з власного досвіду
Україна для українців
Кажу з власного досвіду
Коли менів березні кричали в трубку щодня виїжджай терміново в Німеччину, бо тобі капець з дитиною, попри все я так і думала, що краще ніж тут мені не буде ніде.
Моя мрія поїхати в Щасливцеве. Просто нереальна мрія.
Кусачая Я• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
фу, какая вы несовременная.
Я натуралка• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Автор,я з Вами,я дуже хочу додому і Україна для меня найкраща,я зараз у Німечінні,не моє це все,я хочу додому…я була і трохи по Європі…ну таке,туристом так,а жити я хочу в Україні,до весни і додому ….
shaleniravliki• 10 декабря 2022
Я в Европе с марта этого года, я тут чувствую себя уже дома абсолютно.
Бегущаяпо
• 10 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
фу, какая вы несовременная.
Так , мабуть я занадто консервативна і несучасна для життя в Європі. Але всі, ті їхні цінності... наче з самого пекла нав´язані, ви мене вибачте....
Аноним Первый• 10 декабря 2022
Нога моя будет в той Европе, как и раньше была... но исключительно в качестве туриста!
ПАЦАНКА О• 10 декабря 2022
Ви як мій знайомий
Каже, а мені подобається як світло відключають, свічки можна запалити… романтика.
А я думаю, ну да…. Де ж твої мізки?)
Так, дома краще всього, коли є умови для нормального життя. Не знаю для чого мучитись в таких умовах і мучити своїх дітей.
А я думаю, ну да…. Де ж твої мізки?)
Бегущаяпо
• 10 декабря 2022
Ответ дляЯ натуралка
Обов´язково всі наші земляки повернуться додому! Всі до одного, хто сумує за домівкою , всі повернуться в свої домівки
Stiflers Mom• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
А звідки ви тікали і коли?
Юпитерная• 10 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Піраміда Маслоу.
Закордон вам не забезпечив цю потребу.
ви далі не можете розвиватись.
Таня. Освіта - тік ток.
Закордон вам не забезпечив цю потребу.
ви далі не можете розвиватись.
Таня. Освіта - тік ток.
Примитивно мыслите, извините, хоть и про пирамиду Маслоу знаете. Люди не роботы, у них чувства есть.
Stiflers Mom• 10 декабря 2022
Ответ дляПушАпница
На Арабатську? ))
Бегущаяпо
• 10 декабря 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Ви як мій знайомий
А я думаю, ну да…. Де ж твої мізки?)
Нема ніякої муки. Просто кайфую вдома. Можливо , щоб відчути цей кайф рідного дому, потрібно було виїхати на чужбину, можливо це на мене вплинуло
Юпитерная• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Иногда нужно обойти весь мир чтобы понять, что клад зарыт у порога твоего дома.(с)
Кусачая Я• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
вы про деда мороза погуглите и снегурочку. та еще бесовщина.
про остальное, что нам навязывали я вообще молчу.
нет уж, мне теперь ближе иные ценности. свобода, например, в выборе пола.
вот кто меня в мое время спрашивал, кем я себя ощущаю? я же даже не задумывалась, что есть варианты