Бегущаяпо• 10 декабря 2022

Дівчата, побувала я в вашій Європі, а всетаки в Україні краще!

Повелася на страшилки від влади , побігла в пошуках кращої долі. Не буду писать країну, щоб не говорили, що я не благодарна, так люди там хороші і допомагали і підтримували.
Але все-таки , як не крути, дома краще.
Тиждень ,як повернулася, дома так добре. Так вимикають світло , але вдома і стіни підтримують. З кумою друг до друга в гості ходимо, з рідними почали по вечорам збиратися,час разом проводити. Сусіди заходять, коли світла нема. Підтримуємо один одного . Що я хочу сказать.
Ноги моєї не буде більше в тих Європах, я лишаюся вдома і назавжди
А ви якої думки? Де краще вдома чи на чужбині?
ОленаЯ• 11 декабря 2022
Дома найкраще, на 3 тижні здили відпочити з дітьми, ледве добули, за тиждень вже додому хотіли. Дома - кайфово.
elen14• 11 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
² покажіть, я такого ще не бачила
🫃 я сьогодні і отаке знайшла в смайлах в вайбер
ОленаЯ• 11 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
нет, в Европе барби по 10$
По 3€ повно
Kapitoshka-4fe1• 11 декабря 2022
Ответ дляelen14
Ото точно, щоб всі знали, мужики тепер як баби
Fashion_besties• 11 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Дівчата, просто хочу сказать , що українська земля завжди була,є і буде найкращим місцем для українців. І тільки для українців. Тут дух всіх наших родів і підтримує від тільки українських синів та доньок. Всі інші чужеродці тут страждали і будуть страждать .
Тільки українцям тут буде рай на землі
Не дай бог так начнут говорить местные в других странах нашим беженцам 😱
uma• 11 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
А ви бачили тих барбі ? . Там Кен с пузом ,вагітний
Хой Бог відвертає від тої бісовщини європейської
Как это беременный Кэн?? Это уже до этого толерантность дошла????