Бегущаяпо• 10 декабря 2022
Дівчата, побувала я в вашій Європі, а всетаки в Україні краще!
Повелася на страшилки від влади , побігла в пошуках кращої долі. Не буду писать країну, щоб не говорили, що я не благодарна, так люди там хороші і допомагали і підтримували.
Але все-таки , як не крути, дома краще.
Тиждень ,як повернулася, дома так добре. Так вимикають світло , але вдома і стіни підтримують. З кумою друг до друга в гості ходимо, з рідними почали по вечорам збиратися,час разом проводити. Сусіди заходять, коли світла нема. Підтримуємо один одного . Що я хочу сказать.
Ноги моєї не буде більше в тих Європах, я лишаюся вдома і назавжди
А ви якої думки? Де краще вдома чи на чужбині?
Але все-таки , як не крути, дома краще.
Kapitoshka-4fe1• 11 декабря 2022
Ответ дляelen14
🫃 я сьогодні і отаке знайшла в смайлах в вайбер
Ото точно, щоб всі знали, мужики тепер як баби
Fashion_besties• 11 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Дівчата, просто хочу сказать , що українська земля завжди була,є і буде найкращим місцем для українців. І тільки для українців. Тут дух всіх наших родів і підтримує від тільки українських синів та доньок. Всі інші чужеродці тут страждали і будуть страждать .
Тільки українцям тут буде рай на землі
Не дай бог так начнут говорить местные в других странах нашим беженцам 😱