Бегущаяпо• 10 декабря 2022

Дівчата, побувала я в вашій Європі, а всетаки в Україні краще!

Повелася на страшилки від влади , побігла в пошуках кращої долі. Не буду писать країну, щоб не говорили, що я не благодарна, так люди там хороші і допомагали і підтримували.
Але все-таки , як не крути, дома краще.
Тиждень ,як повернулася, дома так добре. Так вимикають світло , але вдома і стіни підтримують. З кумою друг до друга в гості ходимо, з рідними почали по вечорам збиратися,час разом проводити. Сусіди заходять, коли світла нема. Підтримуємо один одного . Що я хочу сказать.
Ноги моєї не буде більше в тих Європах, я лишаюся вдома і назавжди
А ви якої думки? Де краще вдома чи на чужбині?
Stiflers Mom• 10 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Там нав´язані цінності автору точно не підійдуть. Бісрвщина одна в тій Канаді.
Траву курять
Хомяк с пастой• 10 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
И однополые браки разрешены!!!
Где тут 0?• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
А ви бачили тих барбі ? . Там Кен с пузом ,вагітний
Хой Бог відвертає від тої бісовщини європейської
А что правда такие есть ? Я видела фото этих кукол, но думала, что это фейк
KROX@• 10 декабря 2022
Супер :)
Хай краще кожний живе там де йому комфортно - відповідно менше незадоволених в Європах і більше задоволених в Україні :)
Ух_ты_какая_я• 10 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Траву курять
І не тільки, ще толерантні дуже 🌈
Регионщица• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
кацапами щось завоняло
Регионщица• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Так , мабуть я занадто консервативна і несучасна для життя в Європі. Але всі, ті їхні цінності... наче з самого пекла нав´язані, ви мене вибачте....
едьте в свою парашу, там прекрасно
автор Бегущаяпо • 10 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
кацапами щось завоняло
Ну от почалося. Не сподобалося в Європі - то одразу кацапка?
По вашій логіці всі повинні розбігтися по Європі і полишити країну напризволяще?
Від вас більше кацапщиною тхне з такими коментарями.
Регионщица• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Удалено администрацией...
Stiflers Mom• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Не реагуйте, вас провокують, ви ж бачите ))
автор Бегущаяпо • 10 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
едьте в свою парашу, там прекрасно
В що це за нарратив такий на форумі прослідковується?
Всі хто любить Україну і не звалив в Європу це тепер параша, кацапня, русня ?
Тобто всі українці повинні полишити домівку і радіти життю в приймах у Європі, бо інакше вони кацапня?
А кому це вигідно виганять українців з домівок, мені цікаво
автор Бегущаяпо • 10 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...
Регионщица• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
ні, якщо ти не кацап дибільний, то треба бути вдячним Європі за те, що приймає наших людей, а не розказувати на форумі, як там погано. в Європі офігенно.
автор Бегущаяпо • 10 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Херово в Європі.
Вдома набагато краще!
Регионщица• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Удалено администрацией...
Регионщица• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Херово в Європі.
Вдома набагато краще!
ну кому херово, хай сидить там, де йому краще. а мені в Європі заєбіщчє.
автор Бегущаяпо • 10 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...
За перехід на особистістості тут взагалі то бан. Я почекаю адміна
Марія В• 10 декабря 2022
Краще там,де нас немає
Регионщица• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
сделаю превентивный удар.
по четырём позициям.
Мелитрисса• 10 декабря 2022
Каждому свое.
мульти1• 10 декабря 2022
З поверненням 💖
Tatyana_1975• 10 декабря 2022
Я по роботі була десь в 40а країнах, а нікуди не хотіла їхати хоч багато знайомих пропонували і продовжують пропонувати допомогу.
Ленча• 10 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
И не жить,у нас война весь Мир смотрит,подкидывает оружие,воюйте и мы посмотрим,растили годами этого монстра …,да остановите войну и я поеду домой,а так спасибо …я дома буду довольна с кашей с маслом
sv_y• 10 декабря 2022
Сегодня прям ’Спецзамовлення’
sv_y• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
Дівчата, просто хочу сказать , що українська земля завжди була,є і буде найкращим місцем для українців. І тільки для українців. Тут дух всіх наших родів і підтримує від тільки українських синів та доньок. Всі інші чужеродці тут страждали і будуть страждать .
Тільки українцям тут буде рай на землі
Вы точно-точно многострадальную историю своей страны знаете? Украинцы как бы не мало так пострадали на своей земле и продолжают до сих пор....
Тетяна-Шоп• 10 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
То може просто з пузом? У мужчин же буває великий живіт , навіть при худобі. В мене знайомий є - лице худюще , ноги, руки, а живіт великий.
Олюня235• 10 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
чим офігено?
tanica33• 10 декабря 2022
Я три дні як повернулась додому, дякую їм за все, але не змогла жити в Європі.. я вдома, слава Богу..скорішої нам перемоги..тільки в Україні хочу жити, це наша земля. Все буде у нас добре.
Yulia-3262• 11 декабря 2022
Ответ дляБегущаяпо
А можна трішки конкретніше, які це ’їх цінності’?
Я напотклад задрю сімейним традиціям, доброзичності, толерантності німців
В Україні можна жити, якщо не виходити за межі власного подвір´я. Все таки кацапи добряче по нам проїхалися останні 300 років, боємося один одного, боємося всього і всіх.і це сумно
solnyhko• 11 декабря 2022
Девочки, можно поподробнее, что Европе не так, почему не нравится, растолкуйте, почему домой сбегаете, конечно дома всегда супер, но в данной ситуации , когда нас принимают и помогают, что не так?