Прикуси Язика• 21 апреля в 11:15

Зоопарк - Николаев или Черкассы?

Ехать будем с Кропивницкого.
Кто знает какая трасса лучше?
И ещё смотрю в Николаеве зоопарк не очень развит. Хотя животных вроде бы больше чем в Черкассах.
Знаю, что в Киеве лучше, но ехать далеко.
Хочу послушать ваше мнение.
ВундерКІНГ• 21 апреля в 11:16
В Харькове лучше))))

Ото буде веселуха• 21 апреля в 11:16
В Мико один з найкращих в Східній Європі. Як це не розвинутий?
Захекалася читать• 21 апреля в 11:17
В Миколаєві хороший зоопарк, була до війни, але нашо туди їхати зараз. Дуже безпечна зона по вашому?
Ото буде веселуха• 21 апреля в 11:18
Ответ дляЗахекалася читать
А що не так з Миколаєвом по безпеці? Чи Черкаси менше обстрілюють?
Салт• 21 апреля в 11:18
Чесно кажучи, в Миколаєві зоопарк краще за київський (той, що в центрі Києва).
Траса Кропивницький-Миколаїв гарна і зручна після ремонта.
бибизяна• 21 апреля в 11:18
Однозначно Ніко) що ви маєте на увазі під ’не развит’?
Взагалі він був одним з кращих в Україні
Захекалася читать• 21 апреля в 11:19
Ответ дляОто буде веселуха
Та якщо вам норм і вашим дітям, то звісно там зараз парадайз

Кудряшка Сью• 21 апреля в 11:21
Троллинг на 2.
Я прям вижу более развитый зоопарк в черкасах с белыми медведями и бегемотами..
Кудряшка Сью• 21 апреля в 11:21
Ответ длябибизяна
И не только в Украине
автор Прикуси Язика • 21 апреля в 11:23
Ответ дляОто буде веселуха
Є слони, зебри,... які тваринки крупні?
Чеширская кошечка• 21 апреля в 11:23
До Черкас ближче, у Миколаєві зоопарк кращий.
Ви дитині хочете показати звірів? Почніть з Черкас. Менше втомитеся. А оцінити і порівняти парки дитина навряд чи зможе. Ну, звіри, ну атракціони...
Салт• 21 апреля в 11:27
Ответ дляПрикуси Язика
Є слони, зебри,... які тваринки крупні?
Жирафи, бегемот, леви, тигри, пантери, гірські кози, зубри - колекція багата
Слон, зебри, верблюди
автор Прикуси Язика • 21 апреля в 11:27
Ответ дляСалт
Слон, зебри, верблюди
Все, їдемо😃😍
Чеширская кошечка• 21 апреля в 11:27
Ответ дляПрикуси Язика
Є слони, зебри,... які тваринки крупні?
Є. В Мико прекрасний зоопарк, багато цікавих тварин.
Але взагалі, плануйте все ж таки Київ. По-перше, у нас їх два. І вони прекрасні.
По- друге, в парку 12 місяців є можливість годувати тварин: жирафа, носорога, лева, тигра, мавпочок, вовків
автор Прикуси Язика • 21 апреля в 11:28
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую. Все таки вирішили в Миколаїв 🥰
Чеширская кошечка• 21 апреля в 11:28
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую. Все таки вирішили в Миколаїв 🥰
Молодці! Приємних вражень!
автор Прикуси Язика • 21 апреля в 11:31
Ответ дляЧеширская кошечка
Молодці! Приємних вражень!
Дякую! Тепер головне, щоб погода була більш менш
Ото буде веселуха• 21 апреля в 11:39
Ответ дляКудряшка Сью
Троллинг на 2.
І ручним жирафом.
Ото буде веселуха• 21 апреля в 11:39
Ответ дляЗахекалася читать
Ну живу я там.

Ото буде веселуха• 21 апреля в 11:43
Ответ дляЧеширская кошечка
В Мико для дітей є ще ’Казка’, дуже позитивне дитяче містечко
Ото буде веселуха• 21 апреля в 11:45
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую. Все таки вирішили в Миколаїв 🥰
Я переїхала з Києва в Миколаїв, живу другий рік. Цікаве приємне місто. От Кропивницький мені не зайшов зовсім, на жаль.
автор Прикуси Язика • 21 апреля в 12:05
Ответ дляОто буде веселуха
Згодна, мені теж не дуже подобається, але живу тут з народження
Булку Дай• 21 апреля в 12:11
Ответ дляПрикуси Язика
Є слони, зебри,... які тваринки крупні?
До обстрілів точно були. І багато крупних котиків.
У Будапешті, наприклад, бідніший за зоопарк у Миколаєві.
З мінусів - на території немає, чим перекусити, бажано їжу брати з собою.
І одного дня не вистачає, щоб все обійти, то якщо ви лише на день приїдете, оберіть, яких тварин спочатку хочете побачити.
ніколи такого не було• 21 апреля в 12:27
Ответ дляОто буде веселуха
Чим цікаве?
Ото буде веселуха• 21 апреля в 12:33
Ответ дляніколи такого не було
Чим цікаве?
Відповідає моїм хоббі: історія міста багата( кімерійська доба, античність, люблю степ, водойми, театр, смачні овочі/фрукти, приємні люди), клімат підійшов, повітря сухе і тепле підходить, близькість до моря, Одеси. Приїхала от в Київ і з першого дня перебування алергія мучить( в Мико ці ж самі абрикоси/алмча/сливи цвіли ще три тижні алергії не було ), там зникає.
Джинци на Флісі• 21 апреля в 12:56
Ответ дляВундерКІНГ
В Харькове лучше))))
Та ну, куди ж без Харкова, ще й в темі про Черкаси і Миколаїв!)
У вас, звичайно, жирафи і взимку на вулицях стояли, сяяли в блекаут.
Але яким чином це до зоопарку?)
Кручу хвости• 21 апреля в 13:39
Ответ дляДжинци на Флісі
Але яким чином це до зоопарку?)
Удалено администрацией...
Копирайторша• 22 апреля в 09:44
Ответ дляОто буде веселуха
Та ну, порівняли Черкаси і Мико! Нічого, що Черкаси в центрі, а Мико менше за 30 км. від лінії фронту? Дрони в нас за драстє, а в Черкаси, долітає... можливо.
Ms. Скромность• 22 апреля в 10:14
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую. Все таки вирішили в Миколаїв 🥰
В Черкасах нема що дивитись в зоопарку. Мені казали, що класний. Але після Харкова, то зовсім ніякий. Була розчарована. Ну хоч в 2022 для ВПО був безкоштовний, то не так шкода. А наразі ще й дорогий. Я б радила Харків, там не тільки зоопарк можна відвідати. Але ж розумію, що безпека з дитиною на першому місці, не кожен буде ризикувати.
Ms. Скромность• 22 апреля в 10:19
Ответ дляДжинци на Флісі
Але яким чином це до зоопарку?)
Ну може тому, що в Харкові дійсно крутий зоопарк. За інфраструктурою та за колекцією тварин. Знайома була в кращих зоо Європи, то в Харкові каже краще.
Доречі жирафи та слони сяяли як раз поруч з зоопарком. Ну бо в тему))))