Xвостокрутелка• Изменено вчера в 22:07

Бібліотеки. Чому ви туди не ходите?

Питання до людей у віці 20-45 років. Тих хто читає і купує книжки. Чому за цими книжками ви не йдете до масової бібліотеки, а йдете до книгарні?
Читачів пенсійного віку повно, 50-50+ багато, а от вік 20-45 дуже мало. Невже у вас лишні гроші, щоб викладати по 400-700 грн за книгу, яку прочитаєш один раз? Новинок в бібліотеках повно, асортимент часто не гірше, ніж в книгарні, все безкоштовно, але не можу зрозуміти в чому причина, що молоді люди майже не приходять.
Сказати , що не читають або читають тільки електронки, так ні, десятки видавництв і сотні книгарень в країні працюють з прибутком, книги продаються. Не знають, що можна нові цікаві книги брати безкоштовно, так теж ні, пенсіонери ж знають і йдуть безперервним потоком, та й рекламую свою бібліотеку постійно в місцевих телеграм і Вайбер каналах. Сказати , що незручний графік? Так теж ні, бо один із вихідних ми завжди працюємо.
Цікаво послухати читаючих людей молодого і середнього віку.
ОдинРазНадетое• вчера в 22:08
Скачиваю и читаю на телефоне или электронной книге.
Крихітка на всі• вчера в 22:08
Бо купую електронні книжки, паперові рідко. Не хочу бути обмеженою в термінах
Ніколи не збрешу• вчера в 22:10
У мене паперові діти читають. Замовляють як подарунок на Новий Рік, День народження. Декілька разів пропонувала ходити у бібліотеку - ні. Я читаю електронні
Шопингмонстр• вчера в 22:10
Я пошла, спросила Кинга -у них нет. Больше не ходила
Радостина• вчера в 22:10
Ходимо. Бо книжки зараз дуже дорого коштують. Але є нюанс. Ті, хто любить читати, до дорослого віку вже всю класичну і сучасну літ-ру прочитав. А новинок в нашіх бібліотеках практично немає.
Идеальная оптимистка• вчера в 22:10
Всього 3-4 бібліотеки в Києві, які мають сучасний читабельний фонд. Про нестолицю й говорити соромно.
Плюс часто книги в такому неприємному потріпаному стані :(

Найбільш вигідний варіант - книгообмін в читацьких групах. Але це пересилка+смаколик власнику.
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 22:11
Почему не ходим? Ходим. В Киеве ходили, переехали в другую страну и здесь тоже ходим.
ПотеряласЯ Я...• вчера в 22:11
Я если хочу что-то прочесть , это будет книга, за которую мне не жалко денег, ходить в библиотеку нет времени
автор Xвостокрутелка • вчера в 22:11
Ответ дляРадостина
Є новинки і дуже немало. Бо є багато небайдужих людей, які допомагають бібліотекам з новинками.
Ух яка ж Я• вчера в 22:12
Электронная
аромат Жука• вчера в 22:12
Я читаю на телефоне, дочка 16 лет была записана в 3 библиотеки, но ’выросла’ из них, а во взрослой то что есть из нового она уже читала, очень много читает, любит красивые издания, с необычными срезами, поэтому покупаю
Янка-угомонись• вчера в 22:12
Сын ходит в библиотеку под моим чутким руководством, я же читаю в телефоне, нет бра над кроватью
ЧукИГеки• вчера в 22:12
Не читаю, за інтернет немає часу.
175см55кг19лет (она)• вчера в 22:13
Мне интереснее электронные книги, пока есть возможность читать, а не будет возможности, тогда пойду в библиотеку
ПотеряласЯ Я...• вчера в 22:13
Ответ дляXвостокрутелка
У вас есть например Джаред Даймонд Переворот?
Біток чи ефір?• вчера в 22:13
Я купую в електронному вигляді на АБУК.
В книгарню ходжу щоб так би мовити мастурбувати на книги, люблю якісні видання
Идеальная оптимистка• вчера в 22:14
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А як ви це узнаєте до того, як прочитаєте?
ПотеряласЯ Я...• вчера в 22:14
Ответ дляИдеальная оптимистка
Есть эксперты) прочитавшие тысячи книг
Робот Вертер• вчера в 22:14
Я не люблю читать на украинском, поэтому не хожу книги скачиваю или слушаю аудио
Пи Пи Пилюля• вчера в 22:14
Це дитяче відчуття. Як в поліклініці чи школі)
Не хочеттся змішувати із своїм хобі
Плету корзинки• вчера в 22:14
Ответ дляИдеальная оптимистка

Нам пощастило. Багато новинок. Я щаслива.Не столиця
ivareka• вчера в 22:15
меня выручает флибуста и библиотека бабули, не хочу туда ходить.
Идеальная оптимистка• вчера в 22:15
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Есть эксперты) прочитавшие тысячи книг
Тобто опції мати свою, відмінну від інших, думку не передбачається. Ясно.
Идеальная оптимистка• вчера в 22:16
Ответ дляПлету корзинки
Тоді щиро рада за вас
автор Xвостокрутелка • вчера в 22:16
Ответ дляИдеальная оптимистка

Я не в столиці . Маленька філія. Шукаю дарувальників по всій Україні і навіть за її межами.
Новинок достатньо. І так в більшості бібліотек.
лаМпочка• вчера в 22:16
Я хожу, мене там вже знають і знають мої вподобання. Навіть телефонують коли книжка, яку я хотіла, звільняється. В нас маленька бібліотека в будинку неподалік з прекрасними робітницями. Ось взяла ’За перекопом є земля’ А. Левкова
ПотеряласЯ Я...• вчера в 22:17
Ответ дляИдеальная оптимистка
Что вам ясно? Брат моего мужа фанат чтения, я не знаю книги, которую он не читал, и если уж он советует, беру у него или покупаю , ни разу не пожалела
РокерША• вчера в 22:17
Читаю на русском. Читаю в электронке .

Библиотеки всегда любила
Идеальная оптимистка• вчера в 22:17
Ответ дляXвостокрутелка
Книги непогані, але прям новинками не назвеш. Рік шершня є?
Кофр для ноги• вчера в 22:17
В Україні знищили державне книговидавництво. Навмисно і цілеспрямовано. Займався особисто Дмитро Табачник, під захистом Раіси Богатирьової і О. Януковича. Різали працюючи підприємства, нищили обладнання, щоб розчистити дорогу приватному бізнесу.
Тому зараз книжки коштують дурних грошей-конкуренції нема,ринок поділений між декількома приватними гравцями.