Соображалочка• Изменено 11 декабря 2022

Тайний Санта для 30 річного чоловіка

Підскажіть подарунок від Тайного Санти для хлопця 30 років.
Захоплень не знаю, робота - водій.
Бюджет - до 800 грн.
Буду вдячна за ідеї.
ГейТуда• 11 декабря 2022
Хороший алкоголь

автор Соображалочка • 11 декабря 2022
Ответ дляГейТуда
Хороший алкоголь
Дякую
Крім цього теж в голову нічого не лізе.
Заюшка_хозяюшка• 11 декабря 2022
Ремінь + гаманець + пахучка у машину. Цілі набори в інсті, ціну не пам‘ятаю, але здається впишитесь.
Директриссимо• 11 декабря 2022
Термокружка і ще щось. Термос?
ГейТуда• 11 декабря 2022
Ответ дляСоображалочка
Дякую
Крім цього теж в голову нічого не лізе.
Мы много лет на работе проводим. Девочки пытаются изощряться идеями (головоломка, чашка, шарф, зонтик…), но парни друг другу все алкоголь дарят и его наиболее благосклонно принимают. Разве что точно знаете, что не пьет… А так бюджет для алкоголя как раз в самый раз.
Пузата Хата• 11 декабря 2022
Термос. Зараз коли нема світла особливо актуально
100%• 11 декабря 2022
Розкладний ніж. В машині пригодиться. Алкоголь не дарувала б

Трынди-брынди• 11 декабря 2022
Подарочный сертификат
автор Соображалочка • 11 декабря 2022
Ответ для100%
Дякую
Гарна ідея.
Але знаю, що ножі не дарять
100%• 11 декабря 2022
Ответ дляСоображалочка
Дякую
Гарна ідея.
Але знаю, що ножі не дарять
Моєму чоловіку якраз на тємного санту подарили розкладний ніж. Він казав, що це найкращий подарунок. І в похід/в дорогу/в машину можна брати. Ще, як варіант, ліхтарик. Теж йому дарували, користуємось всі. Термокружок є десь 3 чи 4, так і стоять.
Не пью, не курю• 11 декабря 2022
Подушку для шеи
Скорая помощь• 11 декабря 2022
Зонтик
Деловитая• 11 декабря 2022
Другу-айтишнику подарила настольный календарь с прикольными пожеланиями на каждый день)
Ему зашло)
Сирожено_пирожено• 13 декабря 2022
Мультитул, термочашка, плед, набор орехов, павербанк