Смячиком• 11 декабря 2022
Розкажіть для чайника, як качати з торента на планшет
Дівчатка, допоможіть. Прям по пунктам. Яку програму закачати і тд
Мейк-ап форева• 11 декабря 2022
Мю-торент качаєте програму.
Качаєте сам торент з сайта з фільмами.
В програмі додаєте торент, щоб завантажувався.
Чекаєте, якщо там сідів багато, то недовго, якщо нема, то не завантажите ніколи.
Все просто
Качаєте сам торент з сайта з фільмами.
Все просто
Аноним_Галя• 11 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Мю-торент качаєте програму.
Качаєте сам торент з сайта з фільмами.
Все просто
Качаєте сам торент з сайта з фільмами.
Все просто
А роздавати потрібно чи можна відключити роздачу?
Мейк-ап форева• 11 декабря 2022
Ответ дляАноним_Галя
Ну в теорії після скачування можна заблокувати роздачу, але який сенс в торентах, якщо всі так будуть робити?
Veronika_100k• 11 декабря 2022
Ответ дляАноним_Галя
У меня всегда включена раздача, пока фильм или сериал есть на устройстве. Если бы все отключали, то и торрентов не было бы. В этом весь смысл
Сундучок с каникулами• 11 декабря 2022
Ответ дляАноним_Галя
Я раздачу выключала, только когда у меня был совсем плохой и ограниченный инет. А так не выключаю.
Аноним_Галя• 11 декабря 2022
Ответ дляVeronika_100k
Дякую, я не всі роздаю, помітила коли багато роздаєш то швидкість закачки падає, може помиляюсь
Диверсификация• 11 декабря 2022
У вас еще на планшете должен быть установлен какой-нибудь видеоплеер, чтобы смотреть скачанные фильмы
Мейк-ап форева• 11 декабря 2022
Ответ дляАноним_Галя
Так і є, але ж ви не постійно качаєте щось.