Вишиванка• 12 декабря 2022
Шафа???!!!!! Це що за????
31 грудня 2022 закінчується термін дії тимчасової пільги (пункт 26-1 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, зі змінами та доповненнями), яка звільняла від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання програмної продукції, а також операції з програмною продукцією. Ці зміни стосуються, в тому числі, і проєкту Shafa.ua. Це означає, що оплата за користування Шафою буде обкладатись ПДВ у розмірі 20%.
У звʼязку з цим 1 січня 2023 оновлюються відсотки за користування Шафою наступні:
1. Базовий акаунт:
a. 5% (без ПДВ) змінюється на 6% (з ПДВ) (для товарів, ціна яких становить від 1000,00 грн включно)
b. 6% (без ПДВ) змінюється на 7.2% (з ПДВ) (для товарів, ціна яких становить від 500,00 грн до 999,99 грн включно)
c. 7% (без ПДВ) змінюється на 8.4% (з ПДВ) (для товарів, ціна яких не перевищує 499,99 грн включно)
2. Бізнес-акаунт:
a. 8% (без ПДВ) змінюється на 9.6% (з ПДВ) (для товарів, ціна яких становить від 1000,00 грн включно)
b. 10% (без ПДВ) змінюється на 12% (з ПДВ) (для товарів, ціна яких становить від 500,00 грн до 999,99 грн включно)
c. 12% (без ПДВ) змінюється на 14.4% (з ПДВ) (для товарів, ціна яких не перевищує 499,99 грн включно)
Зверніть увагу, що якщо ваше замовлення було оформлено або діалог через “Задати питання продавцю” розпочатий до 1 січня 2023, а продаж відбувся після 1 січня 2023, з вашого рахунку буде списаний відсоток за користування Шафою з ПДВ.
Вдалих продажів!
Команда Shafa.ua
1. Базовий акаунт:
2. Бізнес-акаунт:
Вдалих продажів!
Команда Shafa.ua
БоХатая• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Це називається обдиралівка.
А які переваги у шафи порівняно з олх?
Отвечу Вам как покупатель, на Шафе удобный поиск товара и большой ассортимент, минус,понятно,что проценты продавец закладывает в цену товара. На ОЛХ показывает всего 25 страниц, на каждой странице половина одних и тех же объявлений,те что оплачены в топе, да ещё и половина тех продавцов,кто ставит новое состояние вещи, оказывается,что ’это всего лишь раз надетое’. Вывод, найти нужную вещь на ОЛХ очень сложно,хоть и нет желания переплачивать на Шафе.
МЕСТО_Встречи• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Це називається обдиралівка.
А які переваги у шафи порівняно з олх?
Это называется нормальная работа!
Робот Вертер• 12 декабря 2022
Це чергове нагадування тим, хто радіє або ігнорує новини про щемлення бізнесу. Які б закони не приймали, щоб там не підвищували для бізнесу, кінцевий платник усіх видатків - пересічний споживач. Саме тому проста людина має чинити спротив підвищенню тарифів для бізнесу, підвищенню вартості за електроенергію, підвищенню податків, введенню всяких РРО. Нажаль, наші люди це не розуміють
Пушап Ми• 12 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
Так, вважаю, що зараз йде знищення середнього класу і малого бізнесу (законами, що «втіхаря»приймаються, підвищенням тарифів і тд). А от чому і кому це вигідно, поки що не зовсім зрозуміло …
Омлетик• 12 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
да всё вообще должно быть бесплатно!
и колбаса по рупь-двадцать!
Кима_кепка• 12 декабря 2022
Ответ дляБоХатая
Ясно
БоХатая• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Ясно
Я очень часто,когда нахожу подходящую вещь на Шафе,пытаюсь найти её на других торговых площадках (Кидстафф, ОЛХ), использую поиск по картинке,по названию,но ,к сожалению,чаще всего не нахожу.
Таракашечка• 12 декабря 2022
что вас так удивило?
повышение цен?
всё вокруг подорожало на 50% и выше ,а тут на 10% и уже истерика?
повышение цен?
Омлетик• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
что вас так удивило?
повышение цен?
где на 10%? на 1-2%
Таракашечка• 12 декабря 2022
Ответ дляОмлетик
где на 10%? на 1-2%
в % будет 10% приблизительно.
с чего такой вой,если всё равно заложат в цену все %,сколько бы их ни было?
Робот Вертер• 12 декабря 2022
Ответ дляОмлетик
да всё вообще должно быть бесплатно!
и колбаса по рупь-двадцать!
Можна одне питання для прикладу. Ось ви платите за газ нафтогазу. А навіщо існують облгази? Чи за світло ДТЕКу. А всякі енергопостачі навіщо існують?
Омлетик• 12 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
Вы вообще тему читали? или вам просто скучно?
Робот Вертер• 12 декабря 2022
Ответ дляОмлетик
Читала, але бачу далі шафи, яка є наслідком
Мейк-ап форева• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
что вас так удивило?
повышение цен?
Здрасьте, приехали.
Все вокруг подорожало на 50% значит и отчисления от продаж для Шафы выросли на 50%. Автоматом. С фигали их ещё увеличивать?
Таракашечка• 12 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Здрасьте, приехали.
да,с этой стороны я на ситуацию не посмотрела.
возможно,что покупают меньше и не с повышением 50% к цене.
а может аппетиты Шафы возросли (
3@йk@• 12 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
Достали с кассовыми аппаратами. Либо не торгуйте, либо найдете 200 грн в мес на программное обеспечение. уже почти год прошел, а вы никак не угомонитесь.
3@йk@• 12 декабря 2022
Ответ дляПушап Ми
Имеете право на мнение. Вот только высказывать его нужно тогда, когда: вам будет все зрозуміло. Учите матчасть, что такое общество, для чего нужны налоги. Сколько налогов платят в странах где высокий уровень жизни.
Робот Вертер• 12 декабря 2022
Ответ для3@йk@
В тому і справа, що не поставили, але торгують і ведуть подвійну бухгалтерію. Хто виграв? Бюджет, що недоотримує податки?
Робот Вертер• 12 декабря 2022
Ответ для3@йk@
З 2019 року підняли фопам податки. І? Стало краще? Зажили?
Пушап Ми• 12 декабря 2022
Ответ для3@йk@
А може це все не зараз робити? Коли малий бізнес і так кульгає вже на обидві ноги? Може навпаки якісь послаблення на часі? Бо незабаром податки взагалі нікому буде платити? Питання риторичні