Спасатель Малибу• 12 декабря 2022
Таємний Санта в школі, що подарувати.
Треба привітати дівчинку в класі,в мене син.Які їдеї подарунку?Домовились в класі про бюджет 200-250грн.
Жерица ночи• 12 декабря 2022
Ответ дляЛгин
Нет, даритель знает, кому он дарит подарок. Вы, похоже, не знаете, что такое Тайный Санта
Не знає, і це сюрприз для обох. І саме у цьому зміст
Ненавязчивый синтезатор• 12 декабря 2022
Что-то из косметики: блеск для губ или бальзам, крем для рук, гель для душа или лосьон для тела (можно скомпоновать набором), чашка симпатичная, красивый блокнот, картина для росписи по цифрам, флешка, наушники проводные (вечно рвутся), красивый бокс для ланчей (есть 2-х, 3-х ярусные удобные), бутылка для воды.
Или зайти в магазин по типу miniso, там много всякой всячины.
культУра• 12 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Горшки та насіння з медом , 259 грн за 6 баночок по 50 мл
это на любителя, бывает аллергия на мед и орехи
Лгин• 12 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Вы неправы. Просто погуглите.
Инстагра_мерша• 12 декабря 2022
Моя би точно зраділа меду з горішками:) це не сарказм. В нас батьки спілкуються, тому написала би мамі тієї дівчинки, та спитала чому вона б зраділа, бо сума немаленька.
Не против• 12 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Такая фигня. Еще и алерген. Такое только баьушкам дарить и то, у которых зубы есть
Жерица ночи• 12 декабря 2022
Ответ дляЛгин
Вы неправы. Просто погуглите.
Перечитайте ще раз останнє та передостаннє речення на вашому фото
Мейк-ап форева• 12 декабря 2022
Я мамі дитині, якій син дарує подарунок так і написала. Типа мий син буде дарувати подарунок вашій донечці, скажить чи є в ннї захоплення, чи може вона щось хоче. Мама відразу ввдреагувала, виявляється дитина обожнює молочний шоколад, плести з бісеру прикраси і в´язати пальчиковими никами, в нашому класі вони всі на цих нитках помішані. Купила моток білих ниток, їй як раз не вистачає ))) шоколадку і аромасвічку в сенсеї.
Лгин• 12 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Перечитайте, пожалуйста, еще раз вы. Объясняю еще раз. На листочках пишутся имена детей, каждый ребенок тянет листочек. Каждый даритель знает, кому он дарит подарок, а вот тот, кто получает подарок, тот не знает, от кого подарок. В этом и тайна. Вы никогда не участвовали в Тайном Санте?
Жерица ночи• 12 декабря 2022
Ответ дляЛгин
Беру участь вже років 10. Організатор сам складає пари, і каже тільки стать і все. Хто кому дарує стає відомим тільки тоді,коли відбувається дарування і не раніше
Лгин• 12 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Это только у вас так. Обычно даритель знает, кому дарит подарок.
Мне без сахара• 12 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Это не тайный санта.
Муууумие• 12 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
извините, не сдержусь. но для ребенка это дарить- полный отстой и треш
Электричка• 13 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Я навіть не знаю дітей, що не люблять горішки та насіння, а солодкі- тим більш
Я навпаки не уявляю дівчинку чи хлопчика котрий був би радий такому подарунку від Санти.
Вибачте але це звичайно гарна штука мед та горіхи. Просто не як подарунок дитині.
Все таки свято нового року це не урожай із пасіки.