Свій відпочинок, парки, моря, океани, палаци, кафе, ресторани, пентхаузи тощо. Що з ними, невже не розуміють? Раніше думала про багатьох знайомих, що нормальні, розумні люди, а тут понеслося - інста, фейсбук, тік ток... Це лише я якось так реагую, і це нормально, вже хочеться написати в Фейсбук пост, що люди, агов, навіщо це?
Оксана-004e• 12 декабря 2022
Ответ дляЛЛМ
Кажется Вы меня путаете с кем то. Я не искала тортик и аниматоров. И мы тоже беженцы.Нельзя это не то слово. Я уже писала выше, я считаю, что это неуместно во время войны,выставлять развлечения,веселье на показуху ,в первую очередь перед близкими,которые находятся в Украине.Это мое мнение.
С автором спутала, извините
Ответ дляОленаЯ
Тому що мені якось це некоасиво виглядає, нелюдяно.
Знаєте-є таке прислів´я: Перш,ніж засуджувати-взуй його взуття і пройди його шлях. Я вже теж писала в іншій темі-коли збиралися за кордон,і перший раз,і другий-багатьом пропонувала -поїхали зі мною. Ні одна знайома не погодилася. Скільки і чого мені це коштувало (виїхати)-ніхто не знає. Тому я виставляю,що хочу і коли хочу. І ніхто не буде мені вказувати, маю я на це право,чи ні. Не подобається-не дивіться.
Ответ дляebbi
Все це так,але мені чомусь здається,що коли закінчиться війна ті,хто виїхав в перші дні війни і ті,хто всю війну був в Україні будуть по різному сприймати багато речей.Іноді буде важко порозумітися.Буду рада помилятся...Але іноді спадає на думку
Звісно по різному, але і до війни була купа людей які по різному сприймали світ.
Та і зараз вже добре видно у більшості відношення до тих хто за кордоном, і питає як тут бо хоче повернутися. Меня такі питання здаються дивними. Бо всі хто тут був вже багато травмуючих моментів відрефлексували і забули. Мене не страшить тривога, я не ховаюся ні в які укриття, можу по звуку визначити +/-, арта чи ракета. Змирилася що будиночка в центрі міста біля якого я кожен день проходила на роботу більше немає. Я вже не можу бути добрим порадником людині яка все це не побачила і не прожила, ми тепер просто різні.
woman Warrior• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Та все відписуюсь і відписуюсь, скоро 10 друзів лишиться і тотродичі.
Увас с таким отношением, завистью и злобой, при чем не имеющей никакого онования, и этих скоро может не остаться.
silent_angel• 12 декабря 2022
Сто пиисят тысячная тема с начала войны 🤦🏼♀️ Когда ж такие, как Вы, уймутся? У них своя жизнь, у Вас - своя. Смиритесь наконец, год скоро.
Пы.сы. Не выезжала ни на день, была в окупации в Киевской области, кто где находится, кто что постит мне всё равно.
woman Warrior• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Тобто це все нормально, фото з Мальдів, Італій, Діснейлендів, що там ще? Це я заморочуюся?
не мешайте людям жить своей, а не вашей жизнью.
Ваша критика и обурення неуместны.
Примите то, что все разные, и нникто не собирается думат о вас лично и вашем восприятии чужих фото.
Они выехели и живут
вы остались и исходите негативом, что они живут.
У кого, простите, проблема?
Ваша критика и обурення неуместны.
Они выехели и живут
У кого, простите, проблема?
Ответ дляЛЛМ
Я не автор. Ну Вы реально все в одну кучу свалили. Судить, грех, осуждение...
Автор всего лишь высказала свое недоумение поступками.
Я тоже не понимаю этого. Мне кажется это делают те, кто не был в реальности войны и те, у кого отсутсвует эмпатия.
Те, що ви чи автор чогось не розумієте (у сенсі вважаєте недоречним), це проблеми вашого світосприйняття. І автор саме засуджує тих, хто виставляє фото. Їй навели декілька прикладів відносно неї, що її вчинки теж можна назвати недоречними, але вона не погоджується з тими прикладами, бо ж фоточки не виставляла.
Якщо вам щось здається, то перехрестіться і намагайтеся стримувати бажання навішати ярлики на людей (це я про ваше ’это делают те, кто не был в реальности войны и те, у кого отсутсвует эмпатия’)
Киев_Елена• 12 декабря 2022
Ответ дляKlodia
У знакомой видела ответ под подобными комментами: «я не на фронте, я в Швейцарии, если бы Украина была такой как Швейцария, войны бы не было». Ну и «вы все завидуете», куда ж без этого.
’Если бы Украина была такой как Швейцария, войны бы не было’. А что не так? Да, если бы не коррупция, не массовое разворовывание армии, не ’разруха в головах’ и т.п. - то и рашка бы не напала на сильное государство
Ответ дляТерения
Вы хоть понимаете смысл слов, которые пишете? По моему не очень, ярлыки навешивать, это немного другое.
Я в советах не нуждаюсь, креститься не собираюсь, я не христианка.
Делайте, что хотите, хоть танцуйте в прямом эфире. Я написала свое мнение, никому его не навязываю.
Ответ дляЛЛМ
Я вас не питала вашої думки. навіщо ви відповіли на мій пост, уявлення не маю.
Той афоризм стосувався не віросповідання. І так я буду робити, що вважаю за потрібне, а ви свою думку тримайте при собі, бо, повторюсь, уявлення не маєте про життя тих людей, яких осуджуєте.
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Так, на ничку можна, в соцмережах ніхто не плаче і не стражлає, а збирає, постить, репостить.
а кто не лицемер и не хочет жить на нычку?
Ваша позиция-а шо сосоеди скажут, не всем подходит
Ответ дляКиев_Елена
Если бы Швейцария-страна с мизерной армией граничила бы с рашкой, я бы посмотрела, как бы они ’нинапали’))
Если бы Украина граничила с Лихтенштейном, Францией, Италией и еще с кем-то, уверенна, уровень коррупции нас бы к войне не привел.
Полностью поддерживаю автора. Есть ли хоть капля сопричастности у тех кто выехал, солидарности, сочувствия? А, нет, надо их пожалеть, там нелегко.. мы тут под обстрелами как нибудь, и так нас греют их капучинки на площадях!
И ДА мы имеем право тут в Украине на посты из ресторанов, театров, филармоний. Это для нас, Это как не сойти с ума под сиренами, обстрелами и без света, это волонтёры и налоги, это как поддерживать бизнес и друг друга. А про что фото из Европы? У вас всё хорошо? Ну ок. Только вот где ваши старенькие родители? Бабушки? Мужья? Часто наблюдаю разлучённые семьи, одиноких стариков. Ну главное, что вы в безопасности, вы там держитесь. Мы тут сами, день за днём приближаем победу.
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
В мене в фб була така мадам, втекла, і влітку такий пост виставила, що Ви самі собі таку реальність збудували, лишилися в Україні. А така була вся остеопатка, повітряна. Їй в коментах написали.
а що значить втекла?
В що взагалі собі дозволяєте?
Хаяти и давати оцінку чоловікам та жінкам?
так . вірно, ви собі самі малюєте реальність.Ємоційну.
Це ж треба стільки накопичити зазрісті та неподобства в адресу тих, хто не такий, я к ви.
В що взагалі собі дозволяєте?
Ага, была у меня дура одна такая одноклассница, которая решила, что ей кто-то что-то обязан, не нравилось девочке, что мы выехали, а она с голоду сдохнет скоро. За 10 минут узнала столько гадостей о себе, что вообще пожалела, что общалась с нею, гнилой человек. Послала ее далеко и не жалею. Фото как выставляла, как и продолжаю выставлять, как собственно и все мои знакомые и друзья. Кому что не нравится-пусть отписываются и не смотрят, все просто!
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Розумні люди чоловіків не постять в такий час, навіть багатодітні, багатьом жінкам це зараз болісно. Не розумієте, що зробиш.
Вам противопоказаны соцсети.
Вы просто не можете пережить что не у всех, как вы себе лично запрограммировали.
Ответ дляТерения
Я никого не осуждаю,это раз. Я пишу свое мнение.
Во вторых , я на форуме пишу, а не сообщения вам в мессенджеры. Если не хотите, чтоб вам отвечали, не пишите ничего на форуме.
Что вы из себя возомнили, не понятно.
Мне все равно, что вы будете делать, честное слово.
Мое мнение не изменится.
Я повторюсь.
Я не указываю никому, что им делать, я не осуждаю никого, я высказываю свое мнение. Всего хорошего.
Что вы из себя возомнили, не понятно.
Мое мнение не изменится.
Я повторюсь.
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Всі, хто за кордоном дають посил, що це наш вибір страждати .
Выбор всегда есть.
Куда вас посылают?)
В ваше личное восприятие?
Куда вас посылают?)
В ваше личное восприятие?
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
По тихому.
У вас не спросят.
не нравится-не смотрите.
Самые страшные подлости всегда делались ’по тихому’
не нравится-не смотрите.
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляAvianna
Якби всі встали й одночасно вийшли (виїхали), то й України вже давно не було б.
Хто б тоді економіку підримував, платив податки, відновлював зруйноване тощо?
А сидіти й здалеку вичікувати, поки тут буде краще, ще й поради нам з-за кордону роздавати як нам жити - ось це дно.
Може й краще, що поїхали, там і залишайтесь. Просто мовчіть, відпочивайте та не вказуйте як нам боронити та відбудовувати нашу Україну.
І так, ми тут поміхаємось, щоб не плакати, донатимо, працюємо на благо України, радіємо маленьким речам та не випираємо свою радість на весь інтернет, бо мовчки робимо свою справу.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляInsin
Це просто називається заздрість. Ви б теж постили з Мальдіви, але не можете, то постите шубки і подушки. І так, тим хто лишився без домівки, чи сидить в окопі, чи в підвалі, однаково недоступні ні Мальдіви ні новорічний настрій.
и Интеренет, чтобы за всем этим следить.
woman Warrior• 13 декабря 2022
Ответ дляebbi
Главное в этом то, что выехавшие сохранили психику своих детей в первую очередь.
Это главное и первостепенное, за что в отвтете родители-возхранить жизнь и здоровье своих детей.
Татьяна_М5• 13 декабря 2022
Ответ дляAkvarel1
Как громко сказано то. Иду в ресторан, в театр, чтоб поддержать экономику) вы сами себе верите?
Ответ дляТерения
Автор і ті, хто підтримують її, - звичайні лицеміри. Я - з тих, хто виїхав на початку війни, потім повернулась додому в Україну на 3 міс, а потім знову виїхала, вирішивши не повертатися до кінця війни. Живу в Словаччині з чоловіком та сином, який вже давно працює за кордоном і на момент 24 лютого був далеко від України. Довго вагалася, чи їхати до нього чи ні, але побачивши ’підготовку’ наших шкіл до навчального року, вирішила виїжджати. І не жалкую. До жовтня не слухала ні музику, не дивилася фільми - все всередені наче вмерло. А тут потроху стала оживати.
І не вам, авторе і вам подібним, засуджувати людей, які змогли повернутись до нормального житття. те, що ви не постите фотографій, не робить вас кращою від тих людей, хто ділиться своїми радощами. Бо ви не знаєте тієї ціни, яку заплатили ті люди. А покидьків, які хають свою країну і продовжують її знищувати, ховаючись під масками доброчинності, в Україні лишилось чи не більше, ніж виїхало.
Згадайте Біблію, авторе: ’Не суди та не будеш сам осуджений. Бо яким судом ти судиш, таким і тебе судитимуть’ або ’Хто без гріха, хай першим кине камінь’. Ви - безгрішна?
Лицеміри це ті хто повиіжджав з чоловіками під спідницями і постять своє нормальне життя.
Типу ашотакогє, в нас же все добре, ну хай з обесточеноі розбомбленої України подивляться на нас, порадіють… Емпатії нуль.
Ответ дляТатьяна_М5
Многие рестораны, кафе в нашем городе готовят на зсу и переселенцев, да, мы платим и поддерживаем малый бизнес. Кофейни и рестораны, поддерживаем рабочие места в вюющей стране. Хотя могли выбрать любую страну на карте. Но тут наш дом, и наша семья.
Да, Ходим в филармонию, там целый оркестр музыкантов, у которых семьи, балет, драм театр. Это люди которые донатят и платят налоги. Дальше ребенок. Как его отвлекать от сирен и взрывов? Да, идем в театр. Война в стране это такая жизнь. Но о чём фото выехавших? Про что? Многие ведь с посылом ухвативших удачу за хвост. Позёрство как до войны. И это свинство.
oksigen_ks• 13 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Емпатії не навчають, вона або є або немає. Тупість людська також немає меж…ті хто виставляють фоточки, я їм бажаю просто так само відчувати то що відчувають люди, які не можуть виїхати з тих чи інших причин. Я виїхала якщощо, фото не даю, бо як раз маю емпатію.
Да-да, когда регулярно бомбили Харьков, Нико, Марик, тут писали, а остальной части Украины, что не жить? Посыпать голову пеплом? Не веселиться? А когда всю страну зацепило так сразу на Советчице вспомнили про эмпатию, ага
Ответ дляoksigen_ks
Мені не треба писати про веселощі, бо я з Сум
oksigen_ks• 13 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Если Вы внимательно прочитали, я на вашу личность не переходила. А писала о двойных стандартах на Советчице