Свій відпочинок, парки, моря, океани, палаци, кафе, ресторани, пентхаузи тощо. Що з ними, невже не розуміють? Раніше думала про багатьох знайомих, що нормальні, розумні люди, а тут понеслося - інста, фейсбук, тік ток... Це лише я якось так реагую, і це нормально, вже хочеться написати в Фейсбук пост, що люди, агов, навіщо це?
Ответ дляoleshenka
Ви хочете, щоб не висталяли, чи щоб не ходили?
Життя продовжується, всі ходять в міру своїх можливостей, але навіщо кожен крок постити - хтось далеко від дому, в когось чоловік,син, батько, брат на фронті, а хтось по схемі вивіз чоловіка і вони тусять.
мини пельмешка• 12 декабря 2022
Ооо, тема для срача.
Мені теж було дивно, коли подруга в Чехії жалілась, що в неї був тяжкий день - не знайшла в магазині мигдалевий круасан. Місяць тому переїхала, тому вона знає як тут.
Але блін, ну інша реальність у людей. Інші проблеми. Коли ти в безпечному місці (а зараз вся Україна - це небезпечне місце), то ти зовсім по-іншому сприймаєш все.
мини пельмешка• 12 декабря 2022
Ооо, тема для срача.
Ответ дляKateKhoma
Мені подобається дивитись як люди чомусь радіють. Не можуть усі сісти і ридати, вчіться жити у новій реальності.
(Якщо що, я не закордоном, а в Харкові)
Тримайтеся. Я не можу це дивитися, читати, просто фу, покинули таку погану країну, а там вийшли з літака - і відчули себе вдома.
Счастливый магазинчик• 12 декабря 2022
Порадуйтесь за людей, возможно это единственная их возможность по жить, как человек, поехать на море, увидеть горы 😁
Радість має бути. Інакше можна просто з´їхати з глузду. Кожен вибирає для себе можливі варіанти, як відволіктись. Можливо, їм хочеться поділитись своєю радістю, бо нема з ким. От саме через людей, які так само думають, як і ви - я не розміщую жодних фото. Бо насправді, побачивши моє фото, ніхто ж незадумається скільки в мене було безсонних ночей чи скільки я працювала, щоб сходити з сином у ресторанчик. Чи наша подорож до іншого міста - щоб відволікти сина від будення, перевести депресію в інше русло.
Snow bunny• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Бо В НИХ все добре. Їм не болить, у них вже інше життя. Нічого страшного в цьому немає.
Ответ дляoleshenka
Я не розміщувала ніколи фото, ну могла красиве осіннє дерево, чи ліс взимку, качечки, лебеді.
Wendy Rhoades• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Але ж вони або були в цій реальності, або читають, бачуть, яка реальність тут, я мовчу про фронт.
не понимаю вашей печали, я в Украине, многие друзья в Европе, люблю смотреть на их фото.
Что не так? Все должны страдать, потому что вы страдаете?
Green-Apple• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Тому що мені якось це некоасиво виглядає, нелюдяно.
Война в стране 9ый год идёт. Не красиво ей. Вы всё это время ходите в чёрном и рыдаете белугой?
Ответ дляОленаЯ
У знакомой видела ответ под подобными комментами: «я не на фронте, я в Швейцарии, если бы Украина была такой как Швейцария, войны бы не было». Ну и «вы все завидуете», куда ж без этого.
Ответ дляОленаЯ
Тому ви і не розумієте, чому люди постять взагалі своє фото ))) це їх життя, їх спосіб спілкування з оточуючими. Це все одно що один йде в шубі, а інший фукає, абро один голим засмагає, а інший засуджує.
вважаю таких, як ви дещо куку. так ненавтжду, ьак ненавиджу, що цілодобово нишпорю, в яких вони плавках в аквапарках. А потім припру на порадницю, щоб їх маово обісрали. Я ні за ким не слідкую, н ким і ничим не обурююсь. роблю те, що вважаю за потрібне. І не треба мені ні чийогось погодження, ні чийогось дозволу на це.
Wendy Rhoades• 12 декабря 2022
Ответ дляKlodia
надо было дописать, если бы она была такой, как швейцарцы, то и Украина была бы другой)
А так страну делают ее жители, она была одной из них.