Україна понад усе!• 12 декабря 2022
Чим займаєтесь при відсутності світла, звязку, інтернету.
Цікавлять ідеї проведення часу у вечірній час. Можливо хтось якісь цікаві передачі порадить, чи можливо є якісь аудіокниги, які можна закачати безкоштовно.
Ліхтарів, щоб світла вистачало для читання у мене не багато, тому читання, малювання картини по номерам, шиття та вишивання не підходять. Сім‘я ми не спортивна та вже і не дуже молода.
Поділюся, що робимо ми. Повечеряли і полягали. Це якщо дитині не потрвбно робити уроки.
Наросло вже пару зайвих кіло. Відчуваю у собі поєднання тюленя з кротом.
Може комусь буде цікаво, дитина навчила скачувати в ютюбі різні передачі, шоу, кулінарні відео. Так от це ми і переглядаємо. Накачали кожен собі різного, можемо глянути разом, або кожен собі окремо.