Ms. Любмая жена• 13 декабря 2022
Щітка випрямляч
philips bhh880 Такого плану
Хто має
Чи варто таку купувати? Палить волосся? Дієва?
У мене волосся в різні сторони торчить, хочу рівно
Хто має
Пошаманю• 13 декабря 2022
Наскільки я зрозуміла, поки не спробуєш - не дізнаєшся, підходить тобі взагалі така щітка, чи ні...
Зам Ам• 13 декабря 2022
Була такого плану, але не ця. У мене густе пористе не пряме волосся. Так от два рази таку купляла з різницею в 7 років і два рази через тиждень продавала на олх)
ЗдесяЯ• 13 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
Теж так думаю. Моя подруга використовує утюжки і їй підходить. А мені вирівнює тільки фєн та браш.
Тому треба тільки зпробувати. Теж збираюсь до речі купить але інший. Там де щітка обертається
Мира всем• 13 декабря 2022
Выравнивает, но на пористые волосы добиться глянца не дает к примеру.
У меня есть и такая, и плойка и фен-щетка который вращается и дует. Вот последний это моя палочка выручалочка последние лет 5. Укладка как из салона, волосы гладкие и ухоженные.
Ля-ля-ля• 13 декабря 2022
Круглую крутящуюся смотрите эта не нравится мне...я имела такого плана, сейчас круглая крутиться, очень довольна а та валяется на работе, иногда челку сушу если прихожу и на улице дождь был. Бестолковая эта....берите круглую
Ms. Любмая жена
• 13 декабря 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
То це у вас фен?
Пошаманю• 13 декабря 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Фен-щітка? Мені не зайшов. Роздуває волосся. Наче і вирівнює, але воно не гладеньке, а розпушене якесь, стирчать антени...
Мира всем• 13 декабря 2022
У меня такая, раньше была такая же от бабулис. Но плюс этой ровенты в том что у нее 2 шетки, и когда одна испортится, разлохматится или еще там что-то, можно использовать вторую. Диаметры немного разные, но не критично.
Ms. Любмая жена
• 13 декабря 2022
Ответ дляМира всем
Це фен
На мокре волосся
А щітка про яку я питаю вирівнювач
На мокре волосся
А щітка про яку я питаю вирівнювач
ЗдесяЯ• 13 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
Ось те про що я казала. Волосся у всіх різне. А ви вирівнюєте взагалі утюжком чи фєном?
Хочу зрозуміти підійде чи мені?)
Ms. Любмая жена
• 13 декабря 2022
Ответ дляOlik B.
Я пользовалась Филипс, но только овальной, мне понравилась очень, но тяжеловата и велика для меня. Хочу купить такую
А палить волосся?
Пошаманю• 13 декабря 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Хочу зрозуміти підійде чи мені?)
В мене пористе, в´ється, пушиться. Кінці дуже сухі. Феном тільки в перукаря витягую, бо в мене руки з ...опи)) Сама можу утюжком лише. І то, потилиця - це проблема)
Пошаманю• 13 декабря 2022
Ответ дляOlik B.
А покажіть, яка філіпс?
ЗдесяЯ• 13 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
Дякую)
Ежик Хрюха• 13 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
В мене так само, гладеньке тільки після перукаря. Маю і прасочку і фен щітку яка дує і обертається, і розчіска яка гріє. Не виходить у мене гладеньке волосся.
Ms. Любмая жена
• 13 декабря 2022
Ответ дляOlik B.
Палить звісто, але набагато меншне аніж прасочка випрамляч
Це вже краще
Дякую
Прасочку дозволяю собі лише 2 рази на рік
Дякую