САМ_ТАКОЙ• 13 декабря 2022

Вагітність. Перший візит до лікаря.

Коли ви вперше пішли до лікаря та на УЗД після того, як побачили полосатий тест? Чи потрібно робити узд рано? Або варто чекати коли буде сердцебиття?
Я підозрюю у себе молочницю, та хронічний вагіноз знову((( теж ще за це хвилююся.
Реанимация• 13 декабря 2022
Пішла десь в 6 тижнів, бо погано ріс ХГЧ. Попередню вагітність ходила майже в 12 тижнів

Я не Тролль• 13 декабря 2022
Десь на 4 тижні… ну молочницю солодке приберіть хоз милом підмивайтесь. А доктор вам може ще соду приписати
Mashashula• 13 декабря 2022
Я пішла на наступний день. Щоб виключити позаматкову вагітність ( в мене виявився 5й тиждень) і ще через проблеми зі щитоподібною залозою , щоб підтвердити вагітність і скоригувати гормони, ну і якраз через два тижні збиралась летіти у відпустку. Переживала щоб все гаразд було ( вагітність планована) і щоб ніяких загроз не було.
Скоро_вчера• 13 декабря 2022
Пішла ще скрцебиття не було, 2 мм. Дуже боліло в боку, тест полосатий щоб виключити позаматкову. Через 3 тижні сходила щоб побачити серцебиття.
Amira-a• 13 декабря 2022
В 5.2 подтвердили маточную, в 7 уже было сердцебиение
Творческий типаж• 13 декабря 2022
Записалась просто на узи рядом. Удостоверилась, что маточная. Искала врача, к 10 неделе нашла, стала на учет. Потом скрининг первый
Дело было давно• 13 декабря 2022
ой автор, я думала пошла в 5 недель, а оказалось в 3 (овуляция была очень позняя 27 д.ц.), ничего он не увидел и у меня истерика была. говорила мне сестричка раньше 8й недели не соваться, а я не послушала...

Верочка 100%• 13 декабря 2022
Автор, йдіть згідно скарг до лікаря, але попередьте, що вагітні, щоб не було огляду на кріслі. Узд робити чи ні рано-ваш вибір. З одного боку можна рано виключити або ліквідувати небажані наслідки позаматкової вагітності, з іншого-мати стрес, бо через ранній строк, якість узд апарату чи фахівця не побачать вагітність ніде, не побачать ембріон, не знайдуть серцебиття і тд.