Корсет_на_шурупах• 13 декабря 2022
Подарунки на НГ в школу
Дівчата, не можу придумати для діток 1-го класу подарунки у школу. На Миколая книжка+ солодощі. Що купуєте ви це має бути щось у бюджеті 200-250грн на дитину. Буду дуже вдячна за пораду.)
Счастливый магазинчик• 13 декабря 2022
Мы покупали чашечки новогодним принтом. В том году заказывали ёлочные игрушки, а внутри фото ребенка.
Упаковывали в красивые коробочки+ сладости , типа Киндер яйцо или домик Киндер.
Корсет_на_шурупах
• 13 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Нічого. Замахали вже з цими подарунками.
Вибачте, але моє запитання тим, хто купує.
Наездница• 13 декабря 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Навіщо ви купуєте подарунки? Батьки самі куплять дитині подарунок який хоче дитини, а не який ви захотіли.
Обнимашкина• 13 декабря 2022
19 декабря - понедельник. Вы детям уже купили подарки. В пятницу последний учебный день и будут каникулы.
Когда вы собрались дарить им ещё подарки?
Корсет_на_шурупах
• 13 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
19 Миколайчики, а 23 новорічні подарунки.
Корсет_на_шурупах
• 13 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Діти більшу половину дня проводять в школі, тому ми купуємо подарунки, щоб привітати їх і там. Дітям буде приємно.
Обнимашкина• 13 декабря 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Честно, дети это не оценят
Говорю вам по опыту. Мы так же покупали в 1 классе.
Поздравьте на Николая и этого достаточно.
Для чего на одной неделе 2 раза поздравлять?