По держ.програмі, безкоштовне житло +харчування або кошти на нього.гарні,добрі власники
2 кімнати ,індивід опалення,інтернет та все необхідне
Місто на 70тис населення ,поруч вся інфраструктура-маркети,лікарні,басейни,школа дит садок
Для 3 чол.Пишіть в приватні
Ответ дляelena100484
Родина 2 дорослих і 2 дітей, можливо
Нажаль,диван в кімнаті не розкладний ,там лише 1 людина поміститься і 2 в спальні
Ответ дляMurrr4a
Яке саме місто, підкажіть, будь ласка
Місто Дева,округ Хунедоара,є ж/д станція,потяги по Румунії безкоштовні для нас
Ответ дляФернанда
я там тоже жила два месяца весной)) Интересно, в каком она отеле)
а почему в отеле больше не хочет, а ищет квартиру?
Их там кормят, а кухни нет. Долго так не протянешь. Еда не самая приятная, и дети отказываются есть.
Мы в Румынии прожили 4 месяца в Брашове и Тимишоара. Тоже понравилось.
Пс. В каком она отеле - не спрашивала