Фигура мечты• 14 декабря 2022

чи я дура, чи лижі не їдуть

добрий день
я не розумію що сталось, але я якось умудряюсь тратить на їжу в будні, і в вихідні щось смачненьке приготувать на 2800 грн в тиждень. І це на себе одну.. це не червона риба, це просто їжа..
поділіться своїми ви тратами (бажано хто живе сам) скільки і на що ви тратите коштів, хоча б приблизно
Та_все_ок_будет• 14 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
це де так можна?
Майже усюди. Навіть на ринках у м´ясників стоять м´ясорубки і вони безкоштовно перекрутять любий шматок м´яса. Головне, що б світло було.
ФсеСама• 14 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
ніде не бачила
Швабристка• 14 декабря 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Дохрена что-то вы едите.Я 70 евро трачу на троих в неделю в Европе.Совсем не голодаем.И рыба,и мясо,и сыры,молочка,овощи-фрукты.Правда,все беру по акции,за полную стоимость жаба давит.
пофортило вам просто жить рядом с магазинами где по акции можно)
Ластоноша• 14 декабря 2022
Ответ дляОднозначно
Хорошо вам)))
А мы купили на 100 евро, за 3 дня все съели.
3 человека.
Как на 70 неделю питаться - интересный вопрос)
Абсолютно нормально
У нас такая же касса
Хомо_сапиенс• 14 декабря 2022
Ответ дляШвабристка
Да мне всю жизнь везет)Не привыкла тратить все на унитаз)
Попижёновна• 14 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
То ви ще багато чого купили. В мене теж сьогодні тисяча пішла. Овочі, йогурти, цукор, сіль, апельсини, лимон, олія. Ні сир, ні м´ясного нічого не брала. От зараз лежу і не можу зрозуміти куди та тисяча ділась.
Так..це мені првезло по акціях трохи шуронути) але ж жах..тисяча на дорозі не валяється..її ще треба заробити, а тут бац і нема!
БеллаДонна• 14 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нє, пасту за 45 взяла, леза десь по 150 за шт. Але так, ось тисяча і вийшла. Йогурти випили, апельсини з´їли, зато чоловік поголений і в нових шкарпетках 😂
Я купила на вихідних трусів собі 3 ,чоловікові 2 , сину 2, вийшло 840 грн. Це я брала не дорогі, які до війни по 60 грн були, зараз від 120 грн
Та_все_ок_будет• 14 декабря 2022
Ответ дляБеллаДонна
Нагадали про труси. Моїм хлопцям теж потрібно оновити. Чому дівчатам здається, що багато витрачають то значить багато їдять? Просто ціни зросли на все вдвічі. Оті всі дрібниці (труси, шкарпетки, леза, прокладки, якісь миючі) зовсім непомітні як покупки, а грошей на них потрібно викласти нормально. Те саме з продуктами. Наче нічого не береш, а на касі тисячу віддаєш майже кожного разу.
Чоловік мене завжди втішає, ’Що таке та тисяча-дві? То ж 25-50 баксів. Хіба то гроші!’
Pearl-dfd4• 14 декабря 2022
Автор, це нормальна сума з нинішніми цінами, нажаль(
У мене виходить +- 4000-4500 на двох , це без святкових страв та чорної ікри)) плюс пляшка нормального вина до вечері 250-300 грн. зазвичай купую в сільпо або подібних супермаркетах в Києві