Из Виа-гры• 14 декабря 2022

Що за дивні спогади зі мною? Були 3 міс за кордоном, тепер перед очима часто

Спогади, де ходили з дітьми, де їздили, по якій вулиці ходили і т.д
Прожили в Литві 3,5міс, приїхали в червні додому вже. Мені там не сказати що сподобалось, вдома є вдома )
І не хочу я туди знову)
задумчивая мордочка• 14 декабря 2022
Подсознание, оно такое. Забудется со временем

Бабканадвоесказала• 14 декабря 2022
Ну так це досвід ваш, досить травматичний, це мозку треба обробити.
автор Из Виа-гры • 14 декабря 2022
Ми не з Маріуполя наприклад тікали. З Вінниці, чоловік відправив з дітьми, бо гупало і страшно було, але все ж не так травматично як інші міста
Але всеодно мені щось так дало, стресом мабуть дає своє (
Дежурный по кухне• 14 декабря 2022
Ми були в іншому місті, в Україні, 2 місяці. Майже все там було ок. І гуляли часто, ось це згадується. Але там постійно хотілось назад додому.
Згадується напевно, тому що там було все незвично, кожна вулиця - нова, зі знайомих тільки ті, що з вами їхали. Вдома все звичне, напевно, тому і згадується те нове побачене.
Цыпка• 14 декабря 2022
І я останнім часом бачу ту країну, де ми були 5 місяців. Як згадую, то сльози навертаються. Не знаю, чому. Там мені було не те, щоб спокійно. Фізично так, але морально важче. Але зараз із теплотою згадую, за людьми навіть сумую. Поїхала б у гості, але грошей немає зайвих
Бутербродница• 14 декабря 2022
Значит вам там хорошо было :)
Бармалеина• 14 декабря 2022
А мне понравилось село на ЗУ, где я была пол года, дома больше 2 мес, не то что мне дома плохо, привыкла уже, но была бы не против погулять там снова, потрепаться с соседями, я жила на окраине, там природа красивая, лес рядом, а дома в лес теперь не знаю через сколько лет можно будет пойти и топать пару км., даже если бы было можно.
IQ 80• 14 декабря 2022
Я хотіла переїхати зі свого міста в інше, вже планувала до війни переїзд, але коли на декілька місяців виїхала, то перший ранок виглянув у вікно просто почала ридати, не тому що було щось ні те, все добре було, просто зрозуміла на скільки мені дорого моє місто, кожна вуличка, кожне дерево, сусіди, як же я не помічала все це, з кожним днем з цими відчуттями ставало тяжче боротися. Повернулася, перші дні часами гуляла, не могла зупинитися, пам´ятаю, як зустрічала сусідів і обіймали один одного, хоча до війни не спілкувалися взагалі. Місто в якому я була, дуже гарне, але в пам´яті залишилось тільки те, як сумувала і порівнювала зі своїм.