Нагадую вам що 15грудня сьогодні,де ті дамочки що стільки нагнітали? Які плювалися в єкран про дати і сварились,виходьте .
Oksana0612• 15 декабря 2022
Ответ дляЕлена1265
24 им темнота не помешала. Но я тоже очень сомневаюсь в сегодняшнем наступлении на Киев, просто не знала, о чем речь.
Такого як 24 вже не буде.
opium_black• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
зараз гуртування військ зі сторони білорусі йде ближче до Волині, Польщі, не біля Києва
Це теж погано. Й те що відбувається на Донеччині, Луганщині, Херсонщині, Запоріжчині...
Кожен день дякуєшь за те, що ранок приїшов, й кожен день думаєш, що завтра хтось його не побачить. Читала вчора тг канал, дуже багато під Бахмутом загубилося захисників, не кажуть нам про витрати, тяжка боротьба, дуже тяжка
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляCoffee is Love
звісно ж ні, адже є тарологи, ясновідящіє і такий інший непотріб.
люди довіряють інформаторам з тисячолітнім досвідом!
Inna_ya_krasivaya• 15 декабря 2022
там были даты 5-9 грудня) я заскринила
беларуусы нападаутт кум в окопе у границы точно знает
короче.
opium_black• 15 декабря 2022
Дівчата, поки говорили, в ’труха Україна’ - Білорусь готується до війни проти України
Ответ дляopium_black
Про витрати?
Ответ длякет8888
Та були ж що всюди пхали свої коментарі: та точно,я знаю, мій в ЗСУ,та я впевнена, я поруч я бачу все.
Довели до панічної атаки!
автор, нашли, кому верить. В теме о том, как мать нашла у 19-летнего сына наркотики, чуть ли не половина отписалась, что тоже употребляет. Поэтому не стоит верить всему, что здесь пишут
. Сплошные ’Наркоманы! Проститутки!’
opium_black• 15 декабря 2022
Генштаб(с)
Але написано размито: створюють тер оборону, зоробона відвідування Київс. й Черніг.обл.
Це схоже про білорусі, типа вони готуються, що на них наступ буде?
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Генштаб(с)
ага, як окопи в Білгородській області :)
Oksana0612• 15 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Петра Черника послухайте, полковник ЗСУ. Білорусь в війні десятий місяць.
black-opium• 15 декабря 2022
Ответ длякет8888
Щодвінеділі запускають якісь теми ,аби держати всіх на стрьомі. Ядерка,ТЕС,наступ
А полный блэк аут ?
И это же не рашисты , а власть запугивает . Зачем ?
А теперь оказывается полного блэк аута быть не может , так как строилось все с учётом ядерной войны
Но когда об этом говорили энергетики , то им затылки рот и называли врунами 🤦🏻♀️
Так зачем власть накручивает и запугивает людей ?
Это ж не пуйло делает , а именно наша власть
Чего только Кличко стоит и его деревянные туалеты, во дворах многоэтажек🤦🏻♀️
opium_black• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Ще пірамідки
Вероника-2014• 15 декабря 2022
Ответ длякет8888
Наступ на Київ
Погода не наступательная, знаете ли....
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
А полный блэк аут ?
та перестаньте, все можна знищити.
краще мати резервний варіант на всі випадки життя, і не перейматися.
чи що, ви гадаєте, Кличко гроші якісь на тих туалетах відмиває, чи як?
opium_black• 15 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
А полный блэк аут ?
О)) моя подружка
привіт
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
А полный блэк аут ?
до того ж, це інтервью Арестовича. я йому вже не вірю зовсім. не знаю, чому вірите Ви.
black-opium• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
та перестаньте, все можна знищити.
Что перестать ?
Энергосистему уничтожить невозможно и это всем адекватным давно было понятно
Но паникёры таскали это по публикам и вопили - все пропало , роем выгребные ямы
Так где эти туалеты от Кличко ?
Запугал и на этом хватит ?
Так где эти туалеты от Кличко ?
Запугал и на этом хватит ?
black-opium• 15 декабря 2022
Ответ дляopium_black
О)) моя подружка
привіт
Точно , ники одинаковые )
black-opium• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Так он полностью повторил слова энергетиков, которые давно об этом пишут и говорят .
Просто поняли , что народ не дураки , понял , что его дурят
Никто из Киева по сельским хатам и заграницам не разъехался, начали им на старицах писать как есть , вот и дали заднюю
Вероника-2014• 15 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Угу, так вчера опять про ядерку закинули, чтобы мы не расслабились
Ляля Убийвовк• 15 декабря 2022
Ответ длякет8888
Довели до панічної атаки!
Может вам гидозепаму?
Для чего читаете всю эту хрень?