Нагадую вам що 15грудня сьогодні,де ті дамочки що стільки нагнітали? Які плювалися в єкран про дати і сварились,виходьте .
black-opium• 15 декабря 2022
Ответ дляВероника-2014
Угу, так вчера опять про ядерку закинули, чтобы мы не расслабились
Вот и я об этом
Нафига запугивать народ ?
Ответ дляKolibri_18
зараз гуртування військ зі сторони білорусі йде ближче до Волині, Польщі, не біля Києва
А як вони собі це уявляють, відрізати Україну від західного кордону? А що з ними буде, якщо стануть тонкою прокладкою між українцями і Європою типу не подумали?
Достатньо потім їх відрізати від Білорусі і куди побіжать? В Угорщину?
Орбана параша чимось тримає за яйця, але ж він не настільки тупий.
Julia 2020• 15 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Вот и я об этом
Нафига запугивать народ ?
так ЯРС не для Украины
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ для vihola
почнемо з того, що на втрату людських ресурсів раша ніколи не зважала.
може бути спроба відтягнути чатсину ССО в тил України, щоб змешити угрупування на півдні і сході, і тому завадити контрнаступу для звільнення Мелітополю, скажімо.
може бути спроба прорватися ’на авось’, ’а раптом прокатить’ - тоді вони на якийсь час зроблять паузу на поставку зброї, і тому послаблять позиції на лінії зіткнення. ну теоретично.
а може бути просто чергова лякалка, щоб, знов таки, тримати значне угрупування наших військ біля кордону для його охорони.
❗️Не исключено, что Беларусь готовится к участию в войне против Украины, — Генштаб ВСУ
В приграничных с Украиной областях Беларуси создают тероборону, а ’палата представителей’ собирается ввести в стране смертную казнь за госизмену для военнослужащих. ’Не исключено, что такие действия являются одним из шагов в рамках подготовки к войне’, — Громов.
Ответ дляksena555
Можливо! Не точно!ймовірно! Напевно!
Водночас на території білорусі поки немає достатньої кількості російської авіації, щоб вести сухопутний наступ.
opium_black• 15 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
так ЯРС не для Украины
Це не проста самогубство, а з згвалтуванням. Не думаю, що воно таке сміливе
Ответ дляKolibri_18
Так вони полізуть туди, їх там розмажуть в котлі, чергова поразка, репутаційні втрати.
Нема в парашки шансів там жодних.
Хіба чергова тупість з їхнього боку, оце звісно не дивує.
Бо всі дії парашинців тупіші тупого.
Нема в парашки шансів там жодних.
Бо всі дії парашинців тупіші тупого.
Ответ дляkrohahomyak
Тобто, ніхто не читає звіти Генштабу/розвідки/адекватних військових експертів, які всі як один кажуть, що немає наразі ніякої загрози з бульболяндії, немає ударного кулака і все таке, однак вірять інформації шановних експерток з цього форуму?)
вже Генштаб щойно заявив:
Будь в курсе событий-> uasfera
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ для vihola
Нема в парашки шансів там жодних.
Бо всі дії парашинців тупіші тупого.
Нема в парашки шансів там жодних.
Бо всі дії парашинців тупіші тупого.
коли окрема людина вже в паніці, налякана, починає робити дурниці
так само мокшостан. вже всі козирі на стіл, все шо тільки можуть. бо вже паніка після 2х гучних контрнаступів ссо.
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляopium_black
це тоді фактично оголошення війни країнам НАТО
воно сцикливе, не зробить цього
ksusha1155• 15 декабря 2022
Ответ длякет8888
Я читаю! Я написала аби якраз нагадати людям які розводили такі теми.
тут ще не одна така тема буде. є спеціальні люди які постійно говорять: ви вже зібрали чемодан? а коли будете? коли вже виїдете? ніби їм так треба. то наступ, то блекаут, то бовід, то чіпи... і все по колу. так і хочеться послати на ...
Україна понад усе• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Це мабуть тому що Ната там біля кордонів навчання проводить, так вони теж туди поперлись.
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляOlyna25
Ось таке собі заскриніла, тож 15-25 число
зараз там називають угрупування в 25 тис. звідки раптом 170 візьметься?
Anjutka-Anjuta• 15 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
А полный блэк аут ?
И это же не рашисты , а власть запугивает . Зачем ?
А теперь оказывается полного блэк аута быть не может , так как строилось все с учётом ядерной войны
Но когда об этом говорили энергетики , то им затылки рот и называли врунами 🤦🏻♀️
Так зачем власть накручивает и запугивает людей ?
Это ж не пуйло делает , а именно наша власть
Чего только Кличко стоит и его деревянные туалеты, во дворах многоэтажек🤦🏻♀️
Не запугивает, а подготавливает. Я считаю правильно, лучше перебдеть. Куча знакомых, которые рванули за аккумуляторами, генераторами, газовыми баллонами, фонарями и т.д.только когда им свет рубанули на сутки. А не тут-то было, теперь попробуй ещё их найти. А если нашел то ещё час отходишь от ценового шока. А те кто прислушался к властям - купили это все в два раза дешевле в конце лета, у кого есть дачи - наладили печное отопление или буржуйки, купили дрова/уголь, почистили колодцы и т.д. А то у нас не предупреждают - плохо, предупреждают - тоже плохо.
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
ось я також за підготовку. краще хай не знадобиться. не розумію оцих нападів на Кличка. Ніхто не знає, наскільки погано все буде, він закладає запас прочності навіть ще більше, ніж треба, нічого страшного в цьому нема.
Oksana0612• 15 декабря 2022
Ответ дляOlyna25
Авторитетне джерело))
Наші військові західного регіону говорять, що хвилюватися не варто.
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляOlyna25
Незнаю, просто зберігла.
я також цей пост пам’ятаю. просто якщо вірити останнім повідомленням - зараз чисельність військ там набагато менша.
до того ж, після ударів дронами по їх аеродромах, очевидно, українці їм сплутали всі плани. вони перебазували літаки. і явно мусять готувати якийсь інший план.
Anjutka-Anjuta• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
та перестаньте, все можна знищити.
краще мати резервний варіант на всі випадки життя, і не перейматися.
чи що, ви гадаєте, Кличко гроші якісь на тих туалетах відмиває, чи як?
Ага один балабол дал интервью другому такому же. Ядерные удары энергосистема выдержит, но пока прилегла от обычных ракет.... Неужели их вообще кто-то ещё воспринимает всерьез? У нас куча наводчиков плюс вся документация по энергосистеме есть у рф, т.к. это все наследие ссср.... Надежда на мастерство нашей ПВО, на помощь запада и на то,что у рф реально хоть немного истощается ракетный запас, потому атаки будут редкими и мы худо-бедно проскочим зиму и март.
Ответ дляkrohahomyak
Мені здається, щоб зрозуміти, що 20ма бтрами на Київ не підеш не треба читати військових експертів, а просто хоч трохи подумати.
Ответ дляkrohahomyak
А давайте коректніше висловлювати свої думки, оскільки ці ’шановні експерти’ не є експертами нашого форуму. ’Ці’ користувачі ймовірно з певними завданнями по іпсо, по простому ’кидачі гівна на вентилятор’.
Не ображайте решту 99%. Дякую.
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
повністю з Вами погоджуюсь. треба бути напоготові до всього - поки що лише це нас і рятувало
Kolibri_18• 15 декабря 2022
в мене також враження, що після початку ударів в їх тил моральних дух росіянців сильно впав. вони розгублені, як той гопнік, що несподівано получив під дих.
але і нам треба бути зібраними і далі
Ответ дляKolibri_18
Бути напоготові це одне, а ось постійно писати, що напад буде 100% на ось ці конкретну дату так, щоб всі причитали ’страшно-боюсь-мене непокоїть’ - це уже інше, називається ІПСО і воно вигідно якраз ворогу.
Тим більше недавно була стаття, що вони читають форуми і враховують настрої суспільства при прийнятті рішені останнім часом. А якщо тут всі будуть пісятись від тих двадцяти бтрів з білорашки, то думаю вони навпаки більше повірять у себе.