Всем привет! У меня есть только нетфликс, хочу подготовиться к нг
Подскажите, пожалуйста, где скачать фильмы. Не уверена, что онлайн сможем посмотреть
Ответ дляZelenkа
Можливо, старомодно, але глянути на торрентах?
Можете для бестолочей написати, що таке торрент? 🙈🙈
Ответ дляCocomamzel
Скачуєте торрент-трекер, програма, яка скачує файл. Заходите на торрент-сайт, хз чи взагалі такі ще є.. Знаходите роздачу з перевіреним від вірусів файлом фільму і качаєте. Далі розпаковуєте файл в папку, і дивитесь через комп.
Це було актуально років 10 тому)
Бачила на деяких сайтах, що можна скачати фільм.
Хехе, а є двд? Купити диск на олх)
Це було актуально років 10 тому)
Хехе, а є двд? Купити диск на олх)