Паспортный стол• 15 декабря 2022

Як ви відноситеся до відео з образами між партнерами?

Періодично в фб, інстаграм, ютуб вискакують різні короткі відео. Типу жартів. І деякі для мене абсолютно не зрозумілі: ЯК це можна було зняти, викласти в загальний доступ і ще й мімі смайлики та підпис зробити,????
То чоловік " жартома" стукнув дружину, то жлоб якийсь, то " ти больная????"
Одну мене коробить від таких " жартів"?
Госпожа Белладонна• 15 декабря 2022
Не звертайте уваги на всяку дурню і дурнів
Пуки-куки• 15 декабря 2022
Даже не представляю где это можно встретить и зачем. Смотрите что-то полезное, развивайтесь
Алина-1240• 15 декабря 2022
Зачем вы ерунду такую смотрите?
Твоя подруга• 15 декабря 2022
Ответ дляПуки-куки
Ви тут розвиваєтесь, судячи з коментарю
ДелайКак_Я• 15 декабря 2022
Іноді в сторіз такі випливають, дивлюсь як на дурачків! І кому таке смішно?
автор Паспортный стол • 15 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Не знаю. Але ж там буває купа лайків. А , настільки я зрозуміла, то вони так заробляють. Типу блогери.
ДелайКак_Я• 15 декабря 2022
Ответ дляПаспортный стол
Хто цей великоінтелектуальний контент дивитися? Іще і лайкає🙈
автор Паспортный стол • 15 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Люди, які ходять поруч і мають право голосу при виборі президента, влади в країні
автор Паспортный стол • 15 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Зачем вы ерунду такую смотрите?
Щоб потім теми тут дурні писати)))
ДелайКак_Я• 15 декабря 2022
Ответ дляПаспортный стол
Так контент не смішний, іноді гідність людини опускає, гумор так собі( Дуже бісить, коли з дітей насміхаються на камеру.
Вибір людини, звичайно.
автор Паспортный стол • 15 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Вибір людини, звичайно.
Ну коли то русня - то цілком зрозуміло. Від них іншого не можна очікувати. ( Я не знаю чому, але постійно кидаю в бан, а воно в рекламних, рекомендованих постійно вискакує. Особливо з інстаграм біда. У мене ж навіть друзів вже немає звідти. )
Але коли наші таке роблять.... Розумієш, Боже, стільки людей з таким низьким рівнем інтелекту.
Фея_3уровень• 15 декабря 2022
У меня никогда такого не появляется в ленте.
Не видела даже ни разу
автор Паспортный стол • 15 декабря 2022
Ответ дляФея_3уровень
Не видела даже ни разу
Так звісно) у порадниць то не висвічується) онлі класика та майстер класи по саморозвитку
Админко• 16 декабря 2022
Не вас одну. И смешного там ничего нет.
Фея_3уровень• 16 декабря 2022
Ответ дляПаспортный стол
Вообще нет. У меня кролики и котики.
У всех по разному - в зависимости от того чем интересуетесь.