Пальцы крестиком за наше ПВО?
Ответ дляZelenkа
А я останнім часом присіла на домашню шаурму. Грудка на грилі + сир + корейська морковка. В лаваш і на сковородку-гриль, смакота. Дешево і ситно.
У нас тоже такое в последнее время, только я не грудку беру, а филе бедра оно сочнее. Пекинскую капусту, сыр
Ответ дляLesyaMio
Та яка школа, над будинками пво сбиває вже 2 ракети у нас😳 слава богу що збили 🙏
А мій в школі. 😣 Мало бути у дитини свято Миколая. Щоб вони вже здохли зі своїми ракетами.
Спочатку хвилювалася, що дитина в школі. Але може воно й краще, там хоч укриття є.
@ альонка@• 16 декабря 2022
Ответ дляMozarella
❗️Есть прилеты по энергетической инфраструктуре в нескольких областях! — губернатор Одесской области Марченко.
Могут начаться перебои со светом.
Пздц...
Inna Medvetska• 16 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Делаю то же так , и еще тушу филе куриное в соевом соусе для шаурмы
А я інколи з вершками і грибами, якщо не лінуюся
Olesya Kim• 16 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Від збиття балалайок звук, можна навалити кірпічів на три дачі)
О даа. И это в Киеве современное пво, у нас старым сбивают, так это трындец
Nata.t.1970• 16 декабря 2022
Ответ дляКарина_я
Правый берег. Пишут что сбили ракету. У меня аж живот скрутила боль 😣
Спасибо
Kvitkaliliia• 16 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
И я слышу уже...но не бах...а бах бах бах бах бах...это ПВО?
Да!!!
Ответ дляКарина_я
Головне вижити, війна ж не може бути вічністю, у нас свято в понеділок повинно бути в школі.
Massaraksh• 16 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Всі чули. Це щось нове
Olesya Kim• 16 декабря 2022
Ответ дляMozarella
Могут начаться перебои со светом.
Мария32_22• 16 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Так
Леди на мопеде• 16 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
И я в соевом. А так кладу морковку корейскую, капусту, помидор и пару кусочков соленого огурца
Ответ дляZelenkа
Теж таке роблю і в школу діти беруть . А ще згадали про стару бутербродницю і тепер часто робимо гарячі бутери