Пальцы крестиком за наше ПВО?
Tasya-Natusya• 16 декабря 2022
Ответ дляVika26
У нас місто перейшло на аварійну роботу, світло зникло в 9:15 приблизно і отримали таке сповіщення. Скоріше за все ситуація буде така як декілька тижнів тому після обстрілу, ми тоді 30 годин були без світла і води, інші райони ще довше :(
А ще ж зв‘язок зникає, мобільний вже інтернет не працює, провайдер до 4 годин тримає. І виходить, що й ніякої інформації не зможемо отримати, а зараз поки тривога не сповіщують про наслідки.
К радиоточкам будем возвращаться((
НамСвоюРобити• 16 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
А якщо скинутись на кіллера для бульбаша. Якщо його грохнути, то президентом стане Тихновська, тоді одною проблемою буде меньше
Якщо грохнути чик-чирика, то за кілька днів бульбаші попруть ч/з кордон. Яка там Тихановська?
Ответ дляМдаа
Ну блин, а кто расскажет нам о попадании и куда. Зачем? Чтобы рашка видела все и знала о точности попаданий?детский сад какой-то
Я подписана на Соловьева и котенок z . У них очень быстро появляется инфа что куда попало. Быстрее чем у нас что-то успевают сказать.
Tasya-Natusya• 16 декабря 2022
Ответ дляМдаа
Щас мене закидають тапками...але.. Як казав Арестович опозиційним рос. журналістам що навряд чи було б краще Україні при тому ж Навальному, так само і Дождь, і Тихановська...нікому віри нема, загородитися стіною повище від них
Войной они вряд ли пошли бы,хотя Крым не отдал бы Навальный.
Ответ дляИрина 789
Девочки делайте запас воды.
У зв‘язку з пошкодженнями енергоінфраструктури в усіх районах столиці є перебої з водопостачанням. Фахівці працюють, щоб стабілізувати систему. Про всяк випадок, підготуйте запас питної та технічної води.
Так воды уже нет давно
Ответ дляМдаа
Вы знаете, я специально подписалась на вражеский источник, ради интереса, так вот они буквально через 5 минут пишут куда прилетело и какие повреждения. От них быстрее можно узнать куда, чем от наших. Думаю и спутники и предатели работают, а мы по прежнему будем думать, что у них туалет на улице и это предел. Нельзя недооценивать врага....Извините, уже зла не хватает...
vasilek5050• 16 декабря 2022
Ответ дляolya8385
Якщо буде влучання буде менше наслідків, тому вимикають заздалегідь
Я думала, що це всім зрозуміло, а виявляється не всім.
Ответ дляЗайкаСвоя
Так если нет прилетов по критической, чего свет пропал?
Свет в этот раз заранее погасили . Вроде уменьшить разрушения если попадет
Cocomamzel• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Ну да. Прошлый раз я тоже набрала, а муж говорит вечером - ты представляешь, сколько людей сейчас на горшке, а смыть нечем
Ну у меня просто есть два ведра с водой, обновляю их постоянно
Но девочки пишут о полных ваннах
Не могу понять, зачем так много
Но девочки пишут о полных ваннах
Не могу понять, зачем так много
black-opium• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Нада в чатах разньіх начать писать, что наши домашние котьі-собаки и свиньи в селах жрут свежую русятину.
Зачем ?
Чтоб твари разнесли это по миру , типа мы неадекваты ?
Ответ дляyaaaa
Кидайте сюди скріни, будь ласка. Не хочеться збільшувати їм кількість підписників.
Бессмертный пони• 16 декабря 2022
Ответ дляTasya-Natusya
К радиоточкам будем возвращаться((
Радио не работает , вышку отключили
НамСвоюРобити• 16 декабря 2022
Ответ дляМдаа
У неї заступник керівника Уряду (тіньового) такий при повній тямі чоловік.
Інші всі, кого чула, притрушені з нальотом ’нє фсьо так адназначно’
Николь1986• 16 декабря 2022
Ответ дляCocomamzel
Но девочки пишут о полных ваннах
Не могу понять, зачем так много
Но девочки пишут о полных ваннах
Не могу понять, зачем так много
У людей бывает срачка на нервной почве. Без полной ванны не обойтись.
Inna Medvetska• 16 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
В мене вся квартира заставлена. Як вже вони забембали(
Це так. Жити не дають вже рік нормально