наКоблучках• 16 декабря 2022

Смс від Ощадбанку

Дівчатка, підкажіть, будь ласка, можливо є хтось з працівників Ощадбанку.
Прийшли однакові смс батькам пенсіонерам. " Просимо з´явитися в банк з паспортом і кодом для актуалізації поточних даних".
Що це воно таке? І чи обов´язково їхати? Вони живуть в селі. В місто їхати незрозуміло чим. Та й світло ж скрізь відключають. Можна приїхати даремно. Але ж старенькі відповідальні! Написали - значить треба їхати. Я далеко, в іншій області. Допоможіть порадою, якщо в темі.
Дякую!
ЯниЯ• 16 декабря 2022
Маме мужа приходило. Пришлось ехать из Франции, так как пенсию перестали перечислять. Сказали, что раз в полгода нужно будет вот так отмечаться
Завтра не пью• 16 декабря 2022
то подзвоніть спочатку на гарячу лінію, вона ж повинна працювати по Україні
Алина-1240• 16 декабря 2022
В привате в приват 24 онлайн можно,посмотрите в приложении ощада,может тоже можно
Завтра не пью• 16 декабря 2022
І дуже раджу хоча б пару гривень витрачати з цієї карти в магазині хоча б раз на півроку. Інакше Ощад може нарахувати пеню. Як за карту, якою не користуються Обов´язково спитайте про це у відділенні
ura1981• 16 декабря 2022
Поідеї це і онлан або через електронку можна зробити, позвоніть їм і спитайте