Укуси меня• 16 декабря 2022
Скільки подарувати
На днях у дончиної подружки буде день народження, вона хоче, аби подарували гроші. Скільки подарувати?🫣
Дюагональ• 16 декабря 2022
Кто идет на ДР? Если чисто детский праздник - 500 грн, если придете семьей - 2000
Пес Патрон• 16 декабря 2022
Ответ дляДюагональ
А не ’мало’ ли 2000?
Особенно сейчас, когда у многих ’упали’ доходы.
Аноним НаВсеГда• 16 декабря 2022
Ответ дляПес Патрон
А не ’мало’ ли 2000?
Ось до чого це! А якщо дійсно святкують десь у закладі? коли я тут написала, як у нас ВПО обідають королівськими креветками, то мене з лайном змішали, що не моя справа:)
Неваляшкина• 16 декабря 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Это тоже не ваша справа) ищите ещё
Нога на ногу• 16 декабря 2022
500 грн выделяю на подобные мероприятия, ну можно ещё + кактус небольшой в горшочке
Укуси меня
• 16 декабря 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вік? Святкують чи просто привітати?
Подружці буде 10 років
Святкують вдома
Аноним НаВсеГда• 16 декабря 2022
Ответ дляУкуси меня
Подружці буде 10 років
Святкують вдома
Я би подарувала 500-1000 грн. Минулого року дарували однокласницям ,як раз 9 р. Якщо грошима то 500 + щось солодке, квітка, подарунок до 1000 виходив, як не крути.