Пів України червона. Щось в Криму.
Не спиться(
HelloKitty18• 17 декабря 2022
Ответ дляКокоСина
Високоточних ракет мало. А всякого старого хламу вистачає
Зрозуміло.
Марго_1427• 17 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Сообщают, что Симферополе произошла диверсия. Повреждено несколько военных грузовиков и бензовозов.
Молчат знакомые оттуда... интересно,что за район?. Возможно,что спят
Julia 2020• 17 декабря 2022
Ответ дляIlonaMask
Чому така різна інформація щодо ракет.
Казали, що в росії ракет ще на декілька атак, сьогодні ввечері читаю, що генерал- лейтенант Забродський пише ось що:
Дуже оптимістично
так если замкнутый цикл производства, можно клепать в 3 смены годами
HelloKitty18• 17 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
А ще Зеленський говорить, що його просили за стіл переговорів.
Це Макарон, який постійно спілкується з путіном.
Julia 2020• 17 декабря 2022
Ответ дляIlonaMask
Америке Тайвань важнее
Марго_1427• 17 декабря 2022
Ответ дляIlonaMask
ПерегАворщик великий