Ответ дляInna Medvetska
А в нас туман що капець
Аналогічно
Ответ дляЧаюри
Все добре, нарізайте сало) Почому воно зараз?
Ну в нас на ярмарку сьогодні питала 150-170, є і по 100, но таке …
Inna Medvetska• 17 декабря 2022
Ответ для Просто я
Включили в 9, успела наготовить на три дня, убрать, постирать, попить кофе и только лягла с телефоном, как смотрю тревога
А я вчора прибрала і попрала ввечері. Світло було, а воду холоду десь о 5 вечора дали.
А сьогодні зранку доньку в художню школу завезла, повернулася додому, встигла суп зварити і м’ясо на шаурму зробити
І тут сирена.
Прийшлося все кидати і їхати за донькою, бо сховище в них так собі в худ школі
А ще купа справ заплановано
І тут сирена.
А ще купа справ заплановано
Ответ дляInna Medvetska
І тут сирена.
А ще купа справ заплановано
І тут сирена.
А ще купа справ заплановано
Суп какой варили?
Inna Medvetska• 17 декабря 2022
Ответ для Просто я
Суп какой варили?
Гречаний з курочкою домашньою
Inna Medvetska• 17 декабря 2022
Ответ для Просто я
Коньяк уже не берёт, переходите на травки
Ті травки візьмуть, якщо хіба що курити їх.
А якщо чай, то так собі
Inna Medvetska• 17 декабря 2022
Ответ дляoksanav
О. Сало копчене базарне- то тєма!
Аж я захотіла, але лінь на ринок по такій погоді іти
Inna Medvetska• 17 декабря 2022
Ответ длячаревна
Чтоб травки помогли их надо с корнем сразу с поля есть
Шучу конечно, а то матрешки рады только будут
Так теж можна
Ответ для Просто я
А мясо у вас почём, свинина? Блин, на следующей неделе мотнусь к вам в БЦ на базар, наши тут в Киеве охерели с ценами на сало
Не дійшла до павільйону м‘ясного, якщо чесно. Можу скинути вайбер людей, в карантин вони м‘ясо возили, брали замовлення. Чи зараз працюють, не знаю😏
Ответ дляZelenkа
По 280 копчене, там майже мнясо саме, відрізають з того шматка, який покажеш. То те, що на дровах люди коптять❤️
Ще збір купила карпатські трави узбагоітєльний))))
Треба і собі подивитися на сало, може на свята, триста років не брали. Чаї карпатські маю такі, але вони не узбагоюють, дістала картину по номерам малювати)