freedom_2015• 17 декабря 2022
Ответ дляDasik_
Дівчата, а це мені одній як тривога- так одразу хочеться жерти?
в мене чоловік так )каже ,що потім не буде світла добу і не зможе гарячого поїсти
Ответ дляFany
Йбн кцп
Только хотела за шпаклевкой идти
Ми теж в збиралися в епік, напевно відкладемо наш похід. Доречі він взагалі в тривогу зачиняється чи ні?
Ответ дляKvitkaliliia
Тут ми) Голову помити треба було
Доброго ранку ☀️
Доброго, а я встигла🤭 повинні були у 8 годині відключити, я встала в 7:40 і давай бігати, встигла.
Kvitkaliliia• 17 декабря 2022
Ответ дляDasik_
Ні, я теж така. А ще в хвилювалочках завжди про їжу- я тоді ще більше хочу
Ответ дляDasik_
О, тільки хотіла спитати те саме)
Думала сьогодні нарешті висплюсь від душі, поснідала і хотіла знов поспати, тим паче світла нема, домашні справи не зроблю.
Та де там, тільки в ковдру замоталася- тривога
Так самое время отоспаться!)
Проснётесь, а дома и свет есть и самолёты на Минск попадали!)))
Красота!
freedom_2015• 17 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Сала купила копченого, тільки з базара приперлась. Шо тут?
та за шоооооо(((
тепер і я хочу їсти
Inna Medvetska• 17 декабря 2022
Ответ дляoksanav
Всім привіт. У нас дощ, погода препаскудна.
Хвилюємось.
А в нас туман що капець