Kvitkaliliia• 17 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Там шо, на математиків волну гонять?🤨
Нормально все, п´ємо пиво, чай, каву чи що там у кого
. А хто ж з задачками на Совєтчиці допоможе, як не ми...
frumoasa17• 17 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Раночку, ото люди сплять😘
Це вже другий сон. Ці бл#ді вранці сьогодні дві ракети випустили, як раз тоді коли я хотіла відпочити, не робити зарядку.
frumoasa17• 17 декабря 2022
Ответ для Просто я
Ну слава богу, а то переживать начала за вас, что поправится хотите и завтраки пропускаете
Ніколи не пропускаю сніданки. Якщо його не буде, то буде запаморочення. Вже проходила таке(
frumoasa17• 17 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Тварі йбчі. Я зранку не могла без світла, поперлась на базар, просто аби не вдома сидіти, бо клямка падає🙁
І не кажіть. Ненавиджу їх
Kvitkaliliia• 17 декабря 2022
Ответ для Просто я
Девочки, всем пока, кума в гости приперла с семьёй, пошла хозяйничать
Гарного відпочинку
frumoasa17• 17 декабря 2022
Ответ дляaloy0227
Лежу після хіміотерапії, нудить страшенно, апатія. А тут ще й це. Задрали ці кацапи
Сил вам та одужання.
Kvitkaliliia• 17 декабря 2022
Ответ дляaloy0227
От нехай Ваші негаразди на кацапів і перейдуть)
Snow bunny• 17 декабря 2022
Ответ дляnikiya
Хочу купити гарячу французьку булку щ Сільпо… які зараз працюють і печуть? Бо біля мене все погано в них із власною пекарнею.
А в цілому, після доби без світла, води і інтернету, вже якось пофіг на тривогу
От вчора навіть не знала коли вона закінчилася як зник зв’язок
А я вже купила))) наробила бутіків, зайшла в тему, знала що тут знову зараз про їжу буде)))