SectetlyYours• 17 декабря 2022

Почему люди заморочены весом?

Смотрю женщину блогера. Ее клюют по поводу внешнего вида, особенно веса. Мне всегда было все равно кто сколько весит. У всех разные типы сложения и на восприятия человека в общении это ну никак не влияет ...
Боевая• 17 декабря 2022
зайва вага - це не дуже естетично і шкідливо для здоров´я, але це особиста справа кожного, тому клювати точно не варто

Распутница• 17 декабря 2022
Типы сложения и излишняя любовь к тому чтобы пожрать тортов на ночь разные вещи. Есть люди которые действительно сами по себе крупные, а есть те кто просто откровенно за собой не следят и запускают себя до ужасного состояния которое в том числе очень пагубно на здоровье влияет. Но мы не в праве кого-то клевать, мы такие же люди
Колупалочка• 17 декабря 2022
Ті хто клює, злі і невиховані. Крапка.
Угги_в_горошек• 17 декабря 2022
Частина людей хоче хоч якось самоствердитися, а виходить лише за рахунок когось))
Крем для арбуза• 17 декабря 2022
Я не заморачиваюсь. Вешу 80.Люблю поесть. Но ем кстати мало. Но часто.
мадамГрицацуева• 17 декабря 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Сестра)
РокерША• 17 декабря 2022
Просто толстухи хотят много любовников как у фитоняшек а заниматься не хотят

мадамГрицацуева• 17 декабря 2022
Ответ дляРокерША
Вы действовительно думаете что у толстух нет любовников? Зря
Sakura-82• 17 декабря 2022
Я уверена, что это из-за комплексов. Причем и со стороны вечно худеющих, так и тех, кто критикует чужой вес.
БлинчикБезСметанки• 17 декабря 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Я вроде не часто но тоже 77 вешу..
Флюорография гуся• 17 декабря 2022
Лишний вес не говорит о здоровье. Это вредно.
Полтавська галушка• 17 декабря 2022
А у меня комплексую из-за недостаточного веса. В общем я сложена хорошо, но добавить 7-8 кг - и было бы вообще и идеально! Меня всю жизнь клюют за это со всех сторон. Хотя я никогда не лезла к людям со своими комментариями по поводу внешности или веса. Но мне обидно, потому что питаюсь я хорошо, но набрать дополнительные кг для меня очень сложно, особенно удержать набранный вес
Там_все_размывчато• 17 декабря 2022
Нужно просто агрессию куда-то деть наверное. По большому счету пофигу кто сколько весит.
У кого такое было• 17 декабря 2022
Мені теж все рівно хто скільки важить,цікавить тільки своя вага і членів своєї сім’ї.
Оскорбляю всячески• 17 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Чо врачи не говорят? Причина низкого веса известноа?
Инфотуфелька• 17 декабря 2022
Такой вопрос всегдв задают люди, страдающие лишним весом
Муркамурковна• 17 декабря 2022
Бо сидить така клава по ту сторону екрана, все життя рахує калорії, страдає, голодна, вечно зла, кавалерів нема, життя як день ь сурка.... Робота, спортзал і трава.. Куча комплексів, вечно треба соотаетствовать комусь.. А тут живе якась по її мненію жирна девка, сім, я, діти, довольна собою, жизнью, не боїться себе показати, її чпокає чоловік, крім роботи є шось цікаве.... Канешно її будуть хейтить... Бо як це так.. Вона жирна і довольна, а я худа і вечно недовольна.
Шо б мати реально проблеми через вагу її треба мати дуже багато....
На кладовищі в землі є жирні і худі
В онкоцентри попадають як жирні так і худі
Вмирають як ППшніці молодими так і ті, хто їсть і нв в чому собі не відмовляє....
Але є одне Є.... Хейтити за зовнішнім виглядом можуть тільки тупі, невиховані істерічні особо.. Іншого не дано...
Всі ці.. Ой.. Ти ж заболієш і помреш.. Чиста хрень) бо обично всім насрать на інших
Полтавська галушка• 17 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Говорят, что такая конституция тела и психологический фактор. Малейший стресс - мгновенная потеря веса
Оскорбляю всячески• 17 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Сочувствую. Тоже худая. И как меня задолбали окружающие.

Муркамурковна• 17 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Коли вам кажуть.. Боже, яка ти худа.. Кажіть .. Боже.. Яка ти тупа..
Я вам даю гарантію, шо все))) ніхто більше додовблюватись не буде...
Я була по 2 сторони барикад то дуже худа то зараз поправилась... Не критично, але трохи є...
І всім, хто мені хоть шось питається сказати, я відповідаю в тій же манері.. Ой, а ти поправилась.. А я Ой.. А ти постаріла, подурніла... І головне з улибочкою, ненавязчево.. Як вони...
Наче людина сама в дзеркало не баче як вона виглядає.... Засліпило... Худі знають шо вони худі, товсті.. Шо товсті.. Тільки ідіотам треба нагадувати, шо вони ідіоти..
Мамулька• 17 декабря 2022
Кто как хочет, так и делает. Мне после третьей беременности 10 кг мешает, понемногу избавляюсь, хотя и сейчас себе нравлюсь, но хочу быть как после вторых родов 58 кг
Оскорбляю всячески• 17 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Я фігею з таких. На останнє ’ чого ти така худа?’, Відповіла ’розтин покаже’. Дістали. Буду теж радості казати, як ви і радите. Бо сил нема.
Муркамурковна• 17 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
забрала собі)))
Шутки шутками, але реально люди хворі на голову... Наче 21 сторіччя, біологія, анатомія, хімія і генетика є в доступі з школи..
Мені інколи здається, шо люди, включаючи інстаграм залишають мозг десь на просушку біля духовки, шо б не парився від думок)) і їм у ту пусту голову ЗОЖ, ппіз... ж і інше насунуть... І добре) ....
Наче всі повинні рощуміти шо кожний організм індивідуальний і шо одному харашо іншому смерть... І еволюція таки шось знає))) не дивлячись на моду і тд))
Як казав один із засновників моди.... Какой бы вы не были, вы никогда не будете соответствовать, ибо ваше тело, это мой бизнес.. Вы стали анорексично худой, я введу моду на большую жопу, вы закачаеие тонны силикона, а введу моду на героиновый шик... Пока вы будете умирать от анорексии, я введу моду на обьем) ... Кароче
Треба просто слідкувати за здоовов ям, багато рухатись, багато сміятись і не принімати все близько до серця)))
І нафіг всіх, кому не нравитесь))))
После шести ни-ни• 17 декабря 2022
На других все равно. Сама терпеть не могу, когда набираю вес. Вот как сейчас например. Чувствую себя не комфортно, мне не нравится. Буду худеть
Вся в кредитах• 17 декабря 2022
Нема до того до..тись. В мене за 31 рiк все життя проблем з вагою. Найраще виглядала в 46-48 розмiрах при 165 см росту. Але й до 58-60 перед вiйною теж була, хвалитись нема чим, але вже як було . Мене вага дуже псуе, тонкi риси обличчя, хоча я i крупна по природi. Але найбiльше хейту я чула коли важила кг так з 80-85, 90-95. Так, товста, Але активна и не дуже страшна на вигляд, нормально вдягнена, завжди чиста. Ще до вiйни важила пiд 115-117 кг, точно не скажу, ваг нема. I хоч би хто слово коли сказав в транспортi чи надворi, на пляж ходила мовчали все. А зараз вага десь знов 92-95 судячи по розмирах, 52-54, худну далi, так знову менi розказують що я жирна. Так, але чого Ви мовчали, коли я важила под 120? Загадка Сфинкса прямо.
Оскорбляю всячески• 17 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
забрала собі)))
І нафіг всіх, кому не нравитесь))))
Муркамурковна• 17 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
все норм, ми Багіні всегда)) просто наше життя вносить корективи і ми стаємо просто обичними земними женщінами)) але зранку, як прокинулись ми БАГІНІ
Деловитая• 18 декабря 2022
Ответ дляФлюорография гуся
это понятно,но какое ваше дело))?
Флюорография гуся• 18 декабря 2022
Ответ дляДеловитая
это понятно,но какое ваше дело))?
Мне вообще пофиг, это их проблемы