ЦыбаФу• 18 декабря 2022
Реинкарнация Крозумовски от Юры.
Второй заход.
Жду тему про мужские бугорки и страсти по курьеру
Второй заход.
Экспертиза• 18 декабря 2022
Это не про меня. Хочу предложить чтоб и зять обращался на ты, не знаю насколько это допустимо.
Гороховая• 18 декабря 2022
Вперше про таке чую в наш час.
Я для своїх дітей хочу бути другом, а не офіційною тіткою.
Бриджит_Фрикандо• 18 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Реинкарнация Крозумовски от Юры.
Второй заход.
Еще есть Клоунесса. Я ж говорю: атака клонов.
Отмотала своё• 18 декабря 2022
мда..типу аби тримались на відстані? мене мама виховувала з дитинства аби я її не називала мамою. а просто якесь видумане слово. але все ж на ти..тому...вже нічому не дивуюсь, яких тільки ***бнутих батьків не буває
ЦыбаФу• 18 декабря 2022
Ответ дляOl ruz
Удалено администрацией...
Ага, рядом с вами, обьелась по вашему рецепту курицы с йодом.
Крозумовски Юра
Блoшка-матрешка• 18 декабря 2022
Ви для мене - це чужа людина, це бар´єр.
Мої бабусі та дідусі так звертались до своїх батьків.
Але потім, у наступних поколіннях, це зійшло на нівець.
ЦыбаФу• 18 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Юра уже сбился с счета, сколько там тех акков
ЦыбаФу• 18 декабря 2022
Ответ дляБалаболка
Розкажіть, чому так вимагаєте? Для чого?
Для троллинга.
Автор тролль
Муроводчица• 18 декабря 2022
Ответ дляЭкспертиза
Допустимо конечно, если Вам и зятю так комфортно. Мне свекровь сто раз говорила, чтобы я на ты еë называла, я не могу, иногда проскакивает, но на постоянной основе не могу. Муж мой на ты моих родителей называл, но у них в семье все родственники друг друга на ты называли, поэтому для него норм было.
После 18• 18 декабря 2022
Моя подруга так звертається до батьків, і так каже до неї її донька. Думаю, це внутрішньосімейні традиції чи щось таке. Загалом ще кілька разів чула серед чужих. Але то поодинокі випадки
Вся такая растыкая• 18 декабря 2022
Даже к Богу обращаются на ты, в древнии времена считалось Вы -это тьма
Света С Приветом• 18 декабря 2022
О, мене це дивувало у рідні чоловіка в селі. Коли на ви і матом до мами, ото повага🙈
Не вимагаю, мене і чужі діти на ти називають, малі, звістно, хто старший, то вже на ви переходять. Мій малий теж на ти звертається, старша вже на ви до людей, але не до рідні точно.
Пешеходик• 18 декабря 2022
А мне не нравится, когда мамы учат своих 15 16 летних называть 25 летних тетями : Тетя Аня, тетя Наташа и тд. Бля, нууу, не люблю это слово ’тетя’, ну ладно на вы в 16 25 летних назыать это окей. При этом эти 40летние мамы этих детей , не хотят чтобы их 25 летние называли тетями( я так и не делаю, только на ’вы’, а кого хорошо знаю на ’ты’), хотя для 25 летнего 40 летний, даже старше , чем для 15 летнего 25 летний, по соотношению в возрасте.
курасаны• 18 декабря 2022
Ответ дляOl ruz
Удалено администрацией...
у вас мания величия? она бывает сильно обламывается
Света С Приветом• 18 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Я своїх не вчу, але, якимось чином, коли приїзжаю у своє місто, впадаю в дитинство і всі у мене тьоті🙈 всі, що були тьотями, коли я була мала, так ними і залишились.
А молодь зараз спокійно називає дорослих по імені, буває, що і на ти.
Яичница с беконом• 18 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Может автор про чужих детей, а не своих
Да и когда чужие дети на ты, это тоже нормально. )))
Я не тону• 18 декабря 2022
Працюю тренером , є дитяча група. З самого початку прошу всіх називати по імені і на ти.
Для чого це ВИкання? Ще чекаю, коли по батькові відмінять