Непогодка• 18 декабря 2022
Ви себе вважаєте доглянутою?
Любите цим ділом займатися? Якщо вважаєте, то які процедури ви робите? Можете розписати детально, якщо не лінь) Скільки у вас на це іде часу, фінансів? Я от не дуже люблю постійно собою займатися. Але люблю гарно виглядати, тому стараюсь доглядати. Інколи приходить натхнення, інколи щось через силу, інколи на якийсь час забиваю. Що роблю я: раз в тиждень манікюр, раз в місяць педикюр. Роблю самостійно без покриття. Тіло-раз-два в тиждень щітка для масажу, скраб, крем для тіла. Лазерна епіляція всього тіла. Волосся-в мене воно пористе, то ним займаюсь без охоти взагалі. Щоб воно виглядало гарним-мию через день, два рази на тиждень маски, фарбую. Кожного разу фен-щітка, після утюжок. Обличчя-дуже проблемне. І щоб його тримати в гарному вигляді потрібно постійно слідкувати за харчуванням, хороші доглядові засоби. Все роблю в домашніх умовах. В косметолога тільки ботокс і чистку. Все своє, без губ, брів, вій і т.д. Вага 49 кг. Не зачуханка точно. Але досягти цього «холенного» ефекту не вдається. Невже без постійних салонів ніяк? Чи все-таки від генетики і тюнінгу більше залежить? На це іде досить багато часу. І це я без дітей. Мені важко уявити як вдається дівчатам доглянуто виглядати з роботою, хобі і дітьми. Поділіться секретами
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляжелезный занавес
С Мачулянка миюсь раз у місяць
Це що таке?
Xвостокрутелка• 18 декабря 2022
1. Волосы: коллаген, бальзамы, маски, несмывашки. 2р в нед
2. Лицо: увлажняющий уход( Корея), тоник кислотный, пилинг, уз скрабер, фонофорез, мезотерапия. Защита в холод колд крем, летом санскрин.
3. Тело: маник и пед. дома, сама. Лезер, тоже везде. Занятия с фитнес резинкой.
4. Зубы: ну я гигиенист, поэтому без проблем.
5. Макияж: у меня уколоты губы и татуаж.
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Про татуаж теж думаю. А у вас шкіра проблемна чи нормальна? Думаю чи мені підійде уз скрабер, бо до косметолога не завжди регулярно виходить попасти
Xвостокрутелка• 18 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
Жирная, проблемная, акне. Делаю в период когда нет обострения.
Уз скрабер это просто пилинг кожи, лёгкий, чистку глубокую не заменит, но я и не сторонник. Процедура хороша ’на выход’, т.к. эффект кратковременный.
бювет_в_обед• 18 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
Делаю дома, такой, название не знаю, коробку выкинула, у меня кожа не проблемная, так что он справляется полностью
Красивая плитка это ваннна ? Скиньте Фото полностью)
Леди_на_драндулете• 18 декабря 2022
Виглядаю доглянутою. Мені пощастило, в мене абсолютно безпроблемна шкіра. Епіляцію роблю вдома, манікюр педикюр також. Волосся - єдине, що мене хвилювало: пористе, тонке, важко гарно вкласти. Перейшла на кудрявий метод і маю гарні блискучі кучері.
Клептоманка• 18 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
Уже не скину, свет отключили😁, да ванная, стены просто белые плиты
ФсеСама• 18 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
А у вас який уз скраббер? Можете порекомендувати фірму?
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А що за метод? Це ви завивку робили?
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Це не мені питання, бо я теж тільки тут у дівчат прочитала
Леди_на_драндулете• 18 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
А що за метод? Це ви завивку робили?
Відмовилася від силіконів, сульфатів і утюжка. Шампунем мию лише шкіру голови, потім наношу багато бальзаму, розплутую, наношу незмивашку і фіксую пінкою або гелем. В результаті отримую гарні природні кучері. Для початку краше пошукати інформацію в інтернеті, цей метод зараз дуже популярний
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Дякую
На границе• 18 декабря 2022
Ви себе вважаєте доглянутою?
Любите цим ділом займатися?
Каким делом? Вы не умеете внятно мвсли выражать?
Любите цим ділом займатися?
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляНа границе
Ви себе вважаєте доглянутою?
Любите цим ділом займатися?
Ділом-доглядати за собою. Наче всі і зрозуміли по контексту
Зілля до весілля• 19 декабря 2022
Нуу в зал хожу, манікюр роблю. За волоссям і лицем доглядаю. Також все своє. Але я молода тому і гарна навіть без косметики)