Вкаблучках• 18 декабря 2022
У кого парни играли в танчики, они пошли в реальные вояки?
Вот постоянно думаю об этом. Те, кто играли на компе в войнушки, они стали серьезными защитниками или так и играют или это не взаимосвязано тяга к таким играм и реальные события, где все по настоящему?
english book• 18 декабря 2022
В нас пішли ті,хто точно не грав.Всі гравці лишились на роботі)).
Цікаво,що я зараз зовсім не чую розмов про ті танчики між ними.А раніше час від часу чула краєм вуха.
ЗаведУющая• 18 декабря 2022
Нет,мой вояка в танчики играет под настроение.Да и то там сейчас не с кем особо играть.
Вбигудях• 18 декабря 2022
один игровой танкист (без фанатизма), в жизни стоматолог-терапевт, восьмой месяц в аэрофоторазведке служит, и не звонит маме 11 день....
Сфера влияния• 18 декабря 2022
Да. Мой брат много лет играл в танчики. В марте пошел в войско. С июня воюет.
Зарядка для хачапури• 18 декабря 2022
У меня играл в танчики и контрастрайк. Тоже об этом подумала, что поколение игроков азартных могут проявить себя в жизни
Бокс-орун• 18 декабря 2022
Мій взагалі не вміє грати в комп ютерні ігри, тільки пасьянс може розкласти . Але пішов , думав що буде легше .
Асталависта бэйби• 18 декабря 2022
В мене колишнiй одногрупник все життя в колов дьюти, в танчикі і інші віськові іграшки грав. Взнав, що рашка напала, відразу впав з обширним інсультум, через неділю помер.
От така трагічна історія...
ДваДваВосемь• 18 декабря 2022
Ответ дляВбигудях
Ох! Пусть позвонит,пусть повонит поскорее! Чтобы у него все хорошо было
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Дивилась відео як себе поводили загарбники в наших містах, то таке враження, що хтось переграв в танчікі. Просто я не можу зовсім грати в ігри, де треба вбивати, навіть якщо це віртуальна гра. Хоча в тирі стріляю добре. Тобто думала, що гравці віртуально підготовлені хоча б швидко реагувати і бути холоднокровним в момент вистрілу.
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Респект усім, хто пішов захищати нас, навіть, якщо роками сиділи і сердили жінок своїми ігрульками, респект, нехай цей тренажер буде корисним досвідом і допоможе одержувати перемогу за перемогою і відкинути ворога.
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Ответ дляМедсестричка
Кум много лет играл. С начала вторжения в ЗСУ.
Нехай буде цілий і живий, щоб був хрещений у діток!
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
От така трагічна історія...
Сумно, співпало чи ви думаєте такий сильний стрес?
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Ответ дляВбигудях
Людина, у якої є ремесло лікувати, пішов в розвідку! Як же це мужньо! Він же міг би лікувати бійців, а вирішив стати на захист! Герої вже тим, що наважились! Я не дуже знаю що таке аерофоторозвідка, але думаю, що то на передку все, а там... Боже бережи наших героїв!
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Ответ дляenglish book
Зараз всі засідають на перегляді військових аналітиків і всіляких коментаторів, прогнозистів ходу війни. Нема коли тепер.
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Напевне, не зміг інакше.
Вбигудях• 18 декабря 2022
Ответ дляВкаблучках
он мастер спорта по биатлону...думаю, что сейчас не в разведке он...биатлонисты это снайпера...
Вкаблучках
• 18 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
А зараз що?
Помилуйте мадам• 19 декабря 2022
Ответ дляРябушка Ку
Мой как-то пожарил омлет и пошел шеф-поваром в ресторан.
Уровень)
Пошаманю• 19 декабря 2022
Мій грав в танчики, в кораблі, в літачки. В 15 році пішов в зсу. В липні 2022 загинув. І так, були історії на початку війни в 14 коли чати ігрові в танчиках використовувались для зв´язку.
Асталависта бэйби• 19 декабря 2022
Ответ дляВкаблучках
Стресонув.
Вкаблучках
• 19 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
Дуже співчуваю Вам! Ви його любили? Що Вас втішає зараз? Як справляєтесь без рідної людини? Чи передчували ви біду? Чи снилось щось?
Вкаблучках
• 19 декабря 2022
Ответ дляФФФФристайла
Шутите , их команде по 9-10 лет.
Напевне помилковий цей коментар