Вкаблучках• 18 декабря 2022
У кого парни играли в танчики, они пошли в реальные вояки?
Вот постоянно думаю об этом. Те, кто играли на компе в войнушки, они стали серьезными защитниками или так и играют или это не взаимосвязано тяга к таким играм и реальные события, где все по настоящему?
Пошаманю• 26 декабря 2022
Ответ дляВкаблучках
Дуже співчуваю Вам! Ви його любили? Що Вас втішає зараз? Як справляєтесь без рідної людини? Чи передчували ви біду? Чи снилось щось?
Ми прожили разом 25 років. Без чоловіка дуже важко. Справляюсь - погано. Але допомагає група вдів. Ми там підтримуємо друг друга. Нічого мені серце не віщувало. Але снився за неділю до загибелі сон, що я його обіймала та цілувала. Так воно й вийшло- це були останні обійми. Бо він загинув від авіаудару, довелося робити ДНК тест з сином, бо ніц майже не лишилось.