Чтооооооооооо?• 18 декабря 2022

Подарунок для військового

Родич на нулі,можливо побачимось,що придбати?Хочу щось корисне ,проявити турботу,питаю у нього прямо ,морозиться,каже ,що все є.Порадьте
Тримаю свічку• 18 декабря 2022
Сменное термобелье,носки,шоколад,сигареты,если курит.
ГендиреХтор• 18 декабря 2022
Футболки, носки, кофти. Там прати не дуже є можливість і сохне важко
Помидорина• 18 декабря 2022
Він на ротацію виходить?
автор Чтооооооооооо? • 18 декабря 2022
Ответ дляПомидорина
Він на ротацію виходить?
Ні ,я поїду на Схід
автор Чтооооооооооо? • 18 декабря 2022
Ответ дляТримаю свічку
Дякую,шоколад придбала
автор Чтооооооооооо? • 18 декабря 2022
Ответ дляГендиреХтор
Дякую,теж текі думки
Настасья Пицун• 18 декабря 2022
Продукты,сигареты,тёплые вещи
Помидорина• 18 декабря 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ні ,я поїду на Схід
Автор, можливо у нього, дійсно, є все необхідне вже за цей час.
Якщо у вас є час до поїздки, зробіть йому класні особисті шеврони, тематичні для,його позивного.
автор Чтооооооооооо? • 18 декабря 2022
Ответ дляПомидорина
Ні не має часу
ЕлькиПальки• 19 декабря 2022
Сало , горішки , вітаміни ,консерви - це з їжі
Теплі носки , термо білизна - з одежі
Павербанк , сигарети якщо палить
Помидорина• 19 декабря 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ні не має часу
Розумію, але все одно раджу замовити. Хлопці їм радіють, як діти малі.
Можу сказати зі свого досвіду, якщо ще у березні, я їздила і шукала все від плити та кзс та панами до кобури під ліхтарик, то зараз, я дійсно знаю, що у них все це є, термо, шкарпетки, футболки, форма така, і форма отака, футболки ящиками, труси, майки, спальники і т.д.
Цей місяць я їм передаю, не повірите, творог просять, сметану і ряжанку. Ще знаю, що не вистачає смачного м´ясного, передаю домашню буженину, або сирокопчену у вакуумі, фует, сало.
А печиво, цукерки, різні пряники, карамельки, шоколад уже вдосталь. Горіхи з ізюмом, ще правда, передаю.
Тому запитайте наполегливо і прямо, якщо з ним є зв´язок, ’’що тобі везти, не соромся!’’