Белая котичка• 18 декабря 2022

Я покохала іншого.

Я в шлюбі, 12 років, 2 дітей, зі сторони все у нас хорошо. Але, за 12 років, зрозуміло, що почуття вже не ті, та і чоловік мій завжди був скупий на прояв почуттів, на емоції, увагу до мене.
Я зустріла іншого, не зустріла, він влаштувався на роботу до нас, протилежність моему чоловікові, він одружений, і щось є в ньому таке, що я схожу з розуму, думаю про нього, почуття дуже схожі на кохання, ми дуже схожі, в нас дуже багато спільного, але далі моїх мрій те не йде. Він одружений, я заміжня, але мої почуття, я не знаю, як їх позбутись, бо вони дуже сильні, як їх побороть?
автор Белая котичка • 18 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вам просто хочется испытать эйфорию от новых отношений. Когда ждёшь встречи с нетерпением, когда бабочки в животе, говорить и заниматься любовью ночи напролёт. Но, если вы сейчас пересрете свою семью и представим, будете вместе с этим мужчиной, все эти бабочки продлятся максимум год, а дальше таже бытовуха, только ещё плюс проблемы с детьми и их папой. Оно вам надо? Перестаньте страдать херней и попытайтесь снова разжечь страсть между вами и мужем
Дякую вам дуже, над почуттями треба дійсно працювать...тим більше, коли ми разом скільки років

автор Белая котичка • 18 декабря 2022
Ответ дляНетутешня
Ну фсьььооо, це просто іджал, нада брать)))
Та ото ж... я це розумію, але накриває все одно
Фекла Персиковна• 18 декабря 2022
Ответ дляБелая котичка
Він розлучений, зараз одружений вдруге, в першому шлюбі є дитина, і в нової дружини дитина, на дітей йому все одно
Мерзотники найпривабливіші для хороших дівчат. Не зображайте батька своїх дітей оцим блядством, ваш шлюб святий, Богом благословенний, все вам дано і діток і здорових. Не гнівіть Бога! Погляньте на нього очима його бувшої дружини. На другій одружений, третій свідомість каламутить.
Нетутешня• 18 декабря 2022
Ответ дляБелая котичка
В мене таке частенько буває. То норма)
автор Белая котичка • 18 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Дякую, так він додає масла в вогонь, поглядами, увагою, турботою
Швабристка• 18 декабря 2022
Ответ дляБелая котичка
Це так і є. Ми дуже схожі, у нас навіть день народження з різницею в день, обоє стрільці. ... я дуже хочу побороти свої почуття
Моя порада - любіть просто очима. А сексуальну енергію направте на чоловіка. Це покращить ваші стосунки і піде на користь вашій сім´ї.
Сыро_Ежка• 18 декабря 2022
Ответ дляБелая котичка
Так, сама, в чоловіка дуже багато хорошого, але саме той, чужий, зводить мене з розуму. Я хочу позбутись цих нових почуттів
Дофамины, эндорфины, окситоцины, а потом - бах, и полный крэш
Зато любофф...
Наслаждайтесь этим состоянием, но дурные мысли из головы выкиньте. А, вот еще, мужика тоже не трогайте. Все пройдет чз месяце 6
автор Белая котичка • 18 декабря 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Зато любофф...
Я не трогаю, і не буду. Хочу навпаки скоріше це все подолати в собі
Сыро_Ежка• 19 декабря 2022
Ответ дляБелая котичка
Зачем? Живите этими эмоциями, но с четким пониманием ситуации.
В 1 браке 14 лет, во втором 12 - чувства идут по синусоиде. Вот, вроде, аж тошнит от мужа, потом месяц прошел - ой, мой ненаглядный)))
Тоже временами не хватало внимания и ухаживаний именно мужей ( я в мужском коллективе, ухаживаний как таковых аж за край), я влюблялась в актеров - и приятно, и безопасно для половых органов

месяцкие• 19 декабря 2022
Автор, Вам 15? Ви і справді заради образа незрозумій кого готові про.ерити сім´ю? Пишу про образ того чоловіка, бо ви і справді не знаєте який він. Може, він тиран? А Ви йому треба? А діти Ваші йому треба? Я коли читаю таку нісенітницю, то завжди думаю, що це пишуть школярі.
Фекла Персиковна• 19 декабря 2022
Тема ’я запала на іншого’ покохала то інше зовсім. Блін, почистіть журнал перегляду і видаліть тему з профілю. Щоб не образити того хто з вами по життю йде.
Одяг та сумки• 19 декабря 2022
попейте успокоительное. пройдет через пол года-может ираньше ум посетит вас( главное не дурите. Вы влюбились в картинку по сути