Идеальная оптимистка• сегодня в 03:38
Навчіть мене підготуватися до зими
Що він має на увазі підготуватись? Мої знайомої баба максимально підготувалась, накупила продуктів і закруток наробила, кипятільників накупила і свічок, і померла думаю від холоду суд експерт написав обмороження 3ст.перехолодження, а основна причина смерті асма чи бронхіт
Що значить в зеленому світосприйняті підготуватись? Для євреїв місце лишити чи в землю як медвідь залізти до весни? Хтось розуміє, що це закликання означає? Матронів прошу не коментувати
Love_Love_Love_• сегодня в 04:18
Ответ дляВикупана
Прям чекала від тебе маршруту, дебілки шматок) На йуху ти сама вже давно, кобила скажена)
Так вам всім ще в лютому 22 шлях визначили як і вашому кораблеві🤷🏼♀️, вам всім за ним
Викупана• сегодня в 04:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Тітко, придумай вже якісь більш нові гасла, бо ця вже фігня давно не працює. Стули вже свою тупу пельку, блядоти шматок.
Love_Love_Love_• сегодня в 04:20
Ответ дляВикупана
Якби ти знала як кончєно збоку виглядає твій тупий переклад
Без Баяна• сегодня в 04:20
Ответ дляВикупана
Таких треба блокувати. Але все вирішує модератор.
Викупана• сегодня в 04:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Ага, давай ще на паляницю перевіримося) Змийся вже, єбанашка, бо нема сечі терпіти ля-ля-ля))) Ти б хоч краплю уяви продемонструвала, але годі чекати, я це розумію)
Викупана• сегодня в 04:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Блядотааааа, чого змовкла? Давай вписуйся у бесіду, якщо вже влізла, чи хисту вистачило тільки під американський хєр підлягти? Яка ж ти запроданка мерзотна. Кожна твоя поява у кожній новій темі — це як свято, бо таку тупість тіки ти нарізаєш. Тебе вже тут тільки лінивий не обісцяв, але тобі ж мало, ти як те тарганисько огидне вилазиш на світло за добавкою і таким же чином тікаєш швиденько у темряву під плінтус, як тільки шмаленим засмерділо)
Love_Love_Love_• сегодня в 04:30
Ответ дляВикупана
Сука
Викупана• сегодня в 04:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Сука
Ахахаххахахах
Клепки тіки на 4 літери вистачило) От же тупа гнида яка) Давай ще викаблучуйся) Весели нас, дебілка)
Love_Love_Love_• сегодня в 04:32
Ответ дляВикупана
Ахахаххахахах
Та ти якби з цим справляєшся
Викупана• сегодня в 04:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Та ти якби з цим справляєшся
То тобі так ввижається, шмара гнила) Коли буде нова темка з твоїм шматтям з розпродажу?) Всі вже зачекались)
Айболитная• сегодня в 04:35
Ответ дляВикупана
А кто ему запретит? Срывает овации для своего эго и кредиты для своего корыта и сопричастных к нему дружков-свиней.
Сами же ему карт бланш дали
Love_Love_Love_• сегодня в 04:35
Ответ дляВикупана
Створи краще тему зі своїми родичами в чорних пакетах для сміття
Викупана• сегодня в 04:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Не розумію про шо ти бовкаєш. Про свою мамку-повію? З під якого бомжа вона вилізла і тебе висрала — я не знаю, нічим не можу допомогти.
Айболитная• сегодня в 04:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Йди на йух
Єто ж ваш путь. Вечный, как у самурая.
Айболитная• сегодня в 04:37
Ответ дляВикупана
Тітка застряла в 22м
Викупана• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, мерзота, там трохи вище сама бачиш — поважні люди зібралися. Вимагають від тебе нових відповідей по методичкам 22 року або хоча б продовження веселощів. Тож виконай свій святий обов´язок на цьому форумі і відпрацюй посьміховиськом як завжди. Не змушуй нас чекати, чмоня)
Фрикаделька• 2 часа назад
Ну что автор, узнали, как подготовиться к зиме?
Сюда впору экзорциста вызывать и то не факт что поможет.
Моль Моллівна• 2 часа назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну раз вас не колышет то и меня не должно? А меня интересует что он имеет в мозгах когда говорит подготовиться тут же
Может палатку купить для гор зимой,
Фляшунька• 1 час назад
Ответ дляФрикаделька
Этот вопрос не имеет ответа. Потому что тот мужик, которого цитирует автор, если что будет в Испании отсиживаться, на практике он даже не задумывался как это сделать, просто ляпает языком.
Форс мажор• 16 минут назад
Слухай, іди нахер зі своєю темою і бабою, яка померла на сибірі від обмороження, воно не знає як їй перезимувати, збирай валізи на рашу, там таких хуйло приймає.
Форс мажор• 12 минут назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
Смотрю как подготовиться и что вообще это значит ’готовиться’ никто не знает..
Ех не благодарные царь предупредил готовиться потом мрут как мухи и его винят..
Это сарказм если что
Кацапська ботяра ці казки про свого царя хуйла розповідай на своїх денееровських сайтах. Заробило багато своїми темами, недолуге? Баба в неї обморозилася, мозок у тебе обморозився.