А поговорить?• 18 декабря 2022
Опоясывающий лишай?
Подскажите у сына 15 лет, за границей. Сыпь. Похоже на герпес, опоясывающий лишай. Надежды на их медицину особо нет. Ацикловир искать?
А поговорить?
• 18 декабря 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Боли есть? Похоже на лишай.
Нет, но говорит как ожог, не приятно. Была головная боль и плохое самочувствие.
Апрель Ивановна• 18 декабря 2022
Опоясывающий лишай, это сильные боли по ходу ребеной дуги и сыпь. Боль адская
А поговорить?
• 18 декабря 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Значит не он… Адской боли нет
Барышня кисельная!• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Как для лишая - высоковато расположено. Еще лишай чешется. Аллергическое может.
Апрель Ивановна• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Значит не он… Адской боли нет
Боль, зуд, непрятно очень.
Если просто сыпь, то что-то другое. Но, тот кто этим болел в курсе как это больно!
А поговорить?
• 18 декабря 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Боль, зуд, непрятно очень.
Может аллергия на парацетомол , я ему давала пакетик от температуры и плохого самочувствия.
Апрель Ивановна• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Может. Сыпь при лишае пузырьчатая, внутри жидкость.
А поговорить?
• 18 декабря 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Спасибо! Посмотрю, что завтра будет. Тут сам себе врач🤪
freedom_2015• 19 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
воно починається з відчуття ,що горить це місце
потім чухається і болить
freedom_2015• 19 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
за день два сплутати буде важко ,бо болі жахливі .Тому може і алергія просто .Бо ці порошки хімозні
А поговорить?
• 19 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Дякую! Буду спостерігати!
freedom_2015• 19 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Дякую! Буду спостерігати!
Краще нехай алергія .Одужання швидкого дитині
а якщо таки воно,то ацикловір пігулки і мазь +фукорцином мазюкати і знеболювання.Таке в мене лікування було
freedom_2015• 19 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Не було болі, коли я їм хворіла.
Також хворіла в підлітковому віці, лежала в стаціонарі, в неврології. Казали, що то нерви+переохолодження.
Дивно, бо ця хвороба викликається вірусом герпесу як вітрянка. До чого тут переохолодження + нерви. Наші лікарі і не таке вигадають мабуть
Про відсутність болю не чула, бо током б´є так сильно, що складаєшся
А поговорить?
• 19 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
В нього ще збільшились лімфовузли під пахвами😳 , болю поки що не має. Я пам‘ятаю як хворіла моя свекруха на герпес, то біль був скажений, вона кричала😩
freedom_2015• 19 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Ну молоді зазвичай легше. Старі і в лікарні можуть лежати, а я вдома була. Щоб прям помирала, то ні, але боляче. Про лімфоузли не пам´ятаю, наче не було. Може в нього вірус викликав це, а висипання від алергії?
А поговорить?
• 19 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Попробую знайти пігулку від алергії. Щоб я робила без порадниці🙏 Порадять, підкажуть.
А поговорить?
• 20 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Я так разумію, що у нас саме він, цей герпес. Хоча німці назвали його вірус вітряної оспи, сказали, що у них такого вже давно немає( вони роблять дітям додаткове щеплення від вітрянки) і це 2-й випадок за останні 6 років. І сказали, що це від нервів😳 Виписали ацикловір і рідину мазати ці висипи.
freedom_2015• 21 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
ну мені лікарі казали ,що ним хворіють ті ,що хворіли на вітрянку але давно і другий раз після контакту з хворим виходить це .Я підхопила від хворої дитини
А поговорить?
• 21 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Ну таке саме і казали, що від хворої дитини, а потім що від нервів. Вони збіглися подивитись, у них це рідке явище виявляється😳
freedom_2015• 21 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
на ослаблений імунітет все що завгодно може бути ,а зараз ми всі ослаблені (((це і для нас рідке явище ,а вони не чекають як ми щоб всі перехворіли ,а роблять вакцину і майже не хворіють