А поговорить?• 18 декабря 2022
Опоясывающий лишай?
Подскажите у сына 15 лет, за границей. Сыпь. Похоже на герпес, опоясывающий лишай. Надежды на их медицину особо нет. Ацикловир искать?
А поговорить?
• 21 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
як почуває себе ? скорішого одужання
Дуже дякую Вам! 🌸Поки що нормально, каже що свербить, болить не сильно. Проблема ще в тому що я їду в Україну, а він залишається, але вже не маленький, думаю без мене впораються..Йому по приїзду зробили вже 3 щеплення, в них набагато більше ніж у нас щеплень.