Наизнанку• 19 декабря 2022
Миколайчик дитини - якось забагато подарунків вийшло
Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Томатико• 19 декабря 2022
Ответ дляСлепок стопы
в мене все питала, чи точно Св.Миколай існує і сьогодні все-таки написала листа
Оце я розумію практичні прохання! Особливо, 4.
Молодчинка!
Ухтышка_малышка• 19 декабря 2022
Своїм щойно під подушки поклала. Дівчинка 6 р - велика розмальовка 1×1.2, фломастери, брелок зайчик, гру крокодил, бандероль mms, шкарпетки новорічні, шоколадного сніговика та тростинку карамель.
Сину 10 р з солодощів те ж саме. Хотів теплу піжаму, то я купила. Ще лазер, брелок і кілька ручок( постійно їх губить). Все мілке склала в шкарпетки. Хотілося більше купити, але немає фінансів. Доньці ще купила сережки срібні, але залишила на новий рік.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Канцтовари На 600 грн. Що туди входить?
Ленне-Рейма• 19 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
А что из этого подарки?
Шкільної форми не вистачає. Як було в моєму дитинстві. Ми тобі купим, але то буде на день народження.
Анти-аноним• 19 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
Я не из практичных родителей. Транжира))
У мами транжири є інший мінус. Немає ідей, що дарувати на наступні свята, особливо коли майже все є
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Что за бандероль, за которую все пишут
Kusalochka• 19 декабря 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Одяг - це не подарунки, а необхідні речі, якими батьки мають забезпечувати дітей. Канцтовари дивлячись що. Якщо не зошити, а щось для творчості, то норм.
Не согласна. У нас шмотки подарок. Пои чем самый желанный
Ухтышка_малышка• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Что за бандероль, за которую все пишут
Пакунок з солодощами
Угги_в_горошек• 19 декабря 2022
Оце моя кума кинула зеточного дєда Мароза. Своїм дітям показала і мої тепер знають кого зсу пришили.
Kusalochka• 19 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Это не подарки. И при чем тут война, тут много одежды и канцтовары, значит не последний кусок хлеба доедают.
Вы тоже в качестве подарков детям дарите то, что и так должны покупать? Мешок картошки, десяток яиц, кило гречки

Я не очень понтмаю эти ответы. Конечно же одежда может быть классным подарком.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Автор, вас не зрозуміли ті, хто своїм чоловікам дарує піну для гоління та шкарпетки.
Та ні, навпаки, само вони автора і зрозуміли…
Чим шкарпетки від спортивного костюму відрізняється? Тільки ціною
Лагшмивара• 19 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
Тогда в ход идут деньги))
Анти-аноним• 19 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
Тогда в ход идут деньги))
У моєму варіанті це тільки згодом))
Лагшмивара• 19 декабря 2022
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
Моему малышу почти 20)) На НГ подарю туалетную воду.
Раджу Фантом, якщо ще не було в нього.
Единорог помог• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Не замечала такого даже нигде)
Во всех магазинах ,в атб кажется дешевле всего , 145 грн вроде
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 декабря 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Да уж,одежда подарок,до чего мы дожили.У вас хоть так,у меня ноль.Нет денег нет подарков
Мне в детстве тоже дарили одежду иногда, и я радовалась вполне.
Хотя не скажу, что наша семья была малообеспеченой.
Просто неизбалованая я наверное была.
Томатико• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Что за бандероль, за которую все пишут
Та звичайний картонний конверт жовтий. Щороку такі в магазинах. Зараз 125 грн. Там два м&s, 4 маленьких снікерса цукерки, 2 баунті та мілкіаей
Лагшмивара• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Раджу Фантом, якщо ще не було в нього.
Я ему до этого купила набор пробников, выбрал Invictus.
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Что за бандероль, за которую все пишут
У вигляді листа(бандеролі) упаковка М&S, щороку такі є.
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Я уже больших шоколадок набрала
Стильная штучка• 19 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Теж донька вже попросила якусь модну толстовку, на Новий рік, а на Миколая лише солодощі завжди
Томатико• 19 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
В траш сети 125 брала
Стильная штучка• 19 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
У нас розібрали всюди, теж хотіла
Лагшмивара• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Раджу Фантом, якщо ще не було в нього.
Ответила вам на автомате, а потом вспомнила, что я не писала про Пако Рабан. А ведь именно набор купила от него))
Но выбрал Invictus.
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
Був, дарувала своєму чолоаіку кілька років тому, непоганий, але Фантом мені більше зайшов, а головне, щоб мені подобалося.