Наизнанку• 19 декабря 2022

Миколайчик дитини - якось забагато подарунків вийшло

Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Пенек Возмездия• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Дякую, не люблю Ашан, але за чаєм можна з´їздити.
Я теж не люблю. Просто у мене він через дорогу ) Збігала і все.
Якщо б поїхала в епіцентр або в метро, то щось поцікавіще знайшла б.
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Согласна. Но мы не знаем какой ребёнок у автора. Может спортивный костюм и джинсы будут для него лучшим подарком.
Ну якщо хотіла, мріяла дитина, то так. Але, якщо моя одна, чи друга дитина просить, щось їй купити із одягу, я просто купую без прив´язки до свята. Ти мені купись? - і я купую.
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Може ми сусіди, Ви з Києва?
Пенек Возмездия• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Може ми сусіди, Ви з Києва?
Ні, з Дніпра )
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Лего. На все праздники только Лего просит.
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Ні, з Дніпра )
Мой_ужин• 19 декабря 2022
А де подарунки?
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
А мені так сумно, дочка 8 років і щось іграшок вже не просить, раніше Лєго тоннами Плей до, ЛОЛ, собачки, конячки, якісь ляльки тварини, а зараз щось дивні бажання.
Пенек Возмездия• 19 декабря 2022
Ответ дляМой_ужин
А де подарунки?
Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Мой_ужин• 19 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Я вмію читати. Це не подарунки. Це й так купили б
Мой_ужин• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Давайте краще напишіть що ви підготували своїм малятам) і чоловіку
Малятко отримає відеокарту
Чоловік годинника
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Если ребенок об этом мечтал и хотел, то норм подарки. А если надо было обновить гардероб и вы приурочили это к празднику, то как-то не очень.
И еще смотря какие канцтовары. Опять же, если в школу запас пополнить, то совсем подарок не тянет. Я тоже дарю иногда канцтовары. Это обычно цветные ручки, пенал прикольный, маркеры и т.д.
Пенек Возмездия• 19 декабря 2022
Ответ дляМой_ужин
В тій сім´ї це подарунки.
Не забуваємо, що Миколай кладе під подушку цукерки або різочку )
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
У меня сыну 11. Тоже уже давно игрушками не играет. Но Лего еще очень любит. Но мне так даже проще, голову ломать не надо. Просто прошу набросать несколько номеров на выбор. И сама уже выбираю из списка.
буреЛОМКА• 19 декабря 2022
Это все ваша обязаловка
Подарков нет
Пенек Возмездия• 19 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Это все ваша обязаловка
Подарков нет
Так любую вещь можно подвести под подарок или купить просто так.
буреЛОМКА• 19 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Одяг це не подарунок
Пенек Возмездия• 19 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Одяг це не подарунок
Дякую, що просвітили. Не знала.
Багиня• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Доні 8 років

Від Миколая-іграшку песика антістрес (просила), колекційну фігурку рідкісної серії шляйх(збирає, колекціонує), багато солодощів-бокс мілка, сніговик, кулі-шари з начинками та без, міні шоколадки, серветку для прибирання(натяк підтримувати чистоту), лист від Миколая (пишу я)

Від мами-від мене-10 ляльок хаірдораблс, красиву закладку для книг-дуже любить читати, велику упаковку італійського печива любимого (купляємо нечасто, бо дороге), листівку

Вже другий рік привчаю здалека, що Миколай-це чарівний персонаж свята, по списку всі подарунки не дарує, в цьому році в нього пріоритет дітки, що лишилися без батьків, без дому

Взагалі перестраюю, що Миколай та дід мороз-дарують сюрпризи, дрібнички милі, а серйозні подарунки-то батьки

Бо той рік вже видала-можеш мені нічого не дарувати, мені все Миколай та дід мороз все, що хочу-подарують
Своего не предлагать• 19 декабря 2022
Я ничего не приготовила .
Так и будет
Фекла Персиковна• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
А что же тогда на праздники дарить? Если игрушки не интересуют, а все остальное и так покупается.
Фекла Персиковна• 19 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Одяг це не подарунок
А что подарок! Ненужные игрушки и сувениры?
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
А почему игрушки ненужные?
Нагайна• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ой я таке дарувала
Але лежить без діла… в підвал знесла
В неї всього купа
Смисл купувати знову ті браслети, вона їх не носить
Скільки доньці років?
Фекла Персиковна• 19 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
А почему игрушки ненужные?
Сейчас с 10 лет у детей уже другие увлечения. Да и многие люди считают обязанностью покупать игрушки детям просто так, а не на праздники.
Непогодка• 19 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Та ну, це не подарунки, це просто одяг
А я шмоточница с детства, и обожала когда мне дарили одежду. Но мне дарили всегда все прикольное, была когда-то фирма «барби», думаю отец заранее с командировок привозил. Вот это были вещи:))
Купипупсичек• 19 декабря 2022
Мені подобається як в Америці подарунки тіпа піжама носки чашка, суть в тому щоб зробити просто приємно. А у нас ми привикли що треба щось дороге да побільше. Я така сама, даруємо дорогі подарунки. Але по факту я б хотіла як там носки чашка і все.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Это как если муж жене на ДР пылесос дарит. Или кухонный комбайн под елочку)
Я би була задоволена
il-mari• 19 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Дочке- маленький робот конструктор, набор опытов, игра , книга, и пару шоколадок.
а что за набор опытов?где брали?
Кукусики• 19 декабря 2022
Ответ дляКупипупсичек
В Америке далеко не все дарят просто пижамы и чашки.