Барышня кисельная!• 20 декабря 2022
Книги, які точно треба прочитати на вашу думку.
Які любите?
Засомневаю• 20 декабря 2022
Сад Гетсиманськи
Марія
Хіба ревуть воли як ясла повні
Чорна рада
Земля
З біографіями авторів і історією видання
Марія
Хіба ревуть воли як ясла повні
Чорна рада
Земля
МастерЮля• 20 декабря 2022
Ну а кто определяет, что именно эту книгу должен прочитать каждый. Как-то еще в юности попался мне список 100 книг, которые должен прочитать каждый. Часть мне просто не зашла.
Просто, если книга мне плохо заходит, то я себя не насилую. Для меня книга должна читаться легко, но это не значит, что я читаю только бульварные романы.
ОхиИВздохи• 20 декабря 2022
Я считаю - Гарри Поттера. А там каждый сам себе выбирает, что нравится
Коробка с карандашандрами• 20 декабря 2022
Прочитала в свое время много чего
Я советую читать книги которые подходят Вам духовно
Капитанша• 20 декабря 2022
Ответ дляЗасомневаю
Сад Гетсиманськи
Марія
Хіба ревуть воли як ясла повні
Чорна рада
Земля
Марія
Хіба ревуть воли як ясла повні
Чорна рада
Земля
А ’Повія’ Панаса Мирного читали? Ото книга, поразила мене в саме серце в підлітковому віці
Неместная Я• 20 декабря 2022
,,Повія,, Панаса Мирного, автобіографія Нельсона Мандели, ,,Кись,, Тетяни Толстої це ті книжки, які я дарувала і радила друзям. Вони абсолютно різні, але справили на мене велике враження
Засомневаю• 20 декабря 2022
Ответ дляКапитанша
Звичайно читала, я захоплююсь зі школи укр літературою, дякувати вчителям. А не дедукоймарозам и иронией судьби патамуша ми ссерушкі ета наше пролошлоє🤦🏼♀️
Капитанша• 20 декабря 2022
Ответ дляЗасомневаю
То як Вам роман?
Засомневаю• 20 декабря 2022
Ответ дляКапитанша
То як Вам роман?
Дівчина Христя яка стала заручником ситуації, звичайно, можна провести паралель з нашими днями. Хоча, сьогодні у жінок вибір є більший і можливості також. В першу чергу отримати освіту
Вареный лук• 20 декабря 2022
Немає універсальної книги. Читати потрібно, а от що саме, кожен вибирає сам. Я до 25 років прочитала багато класики, а от зараз вона не заходить, так як не відповідає вже моєму світосприйняттю. Всі герої себе як підлітки ведуть.
Лапка• 20 декабря 2022
Мммм, даже не знаю можно ли советовать тут русское, но я все-таки отважусь
Мертвые души, 12 стульев, мастер и Маргарита
Невыносимая лёгкость бытия, камера обскура,
Имя розы
Залізна пані• 20 декабря 2022
Убить пересмешника, Фиеста, Три товарища, Искра жизни, Полет над гнездом кукушки, Шантарам, Три чашки чая, Одной крови. Да много их, больше 100 точно.
Цыбулька• 20 декабря 2022
Сестер Бронте я считаю можно и нужно читать. Выборочно Диккенса, Элизабет Гаскелл.
Унесенные ветром
Выборочно Джек Лондон
Сестра Керри Драйзера
Ремарк естаественно
Мосты округа Медиссон
Собор О. ГОНЧАРА
Іван Франко Украдене щастя
УЛАС Самчук Марію тоже считаю обязательно прочитать...
Унесенные ветром
Выборочно Джек Лондон
Сестра Керри Драйзера
Ремарк естаественно
Мосты округа Медиссон
Собор О. ГОНЧАРА
Іван Франко Украдене щастя
Король дивана• 20 декабря 2022
В 15 лет я прочитала ’жизнь взаймы’ Ремарка - и эта книга потрясла меня и повела по жизни. Рекомендую очень.
Из украинских крепко понравилась ’Диво’ Павла Загребельного. Перечитывала 2 раза, в 17 и в 30 примерно.
Далее уже читала много духовных книг.
Из них самые сильные для меня:
Ронда Берн ’сила любви’
Лиз бурбо ’5 травм’
Рольф Гейтс ’Путь йога’
Маршал Розенберг ’язык жизни. Ненасильственное общение’.
Далее уже читала много духовных книг.
Из них самые сильные для меня:
Ронда Берн ’сила любви’
Лиз бурбо ’5 травм’
Рольф Гейтс ’Путь йога’
Я такая боевая• 20 декабря 2022
Як я люблю оце ’ обов´язково має прочитати кожен’) ви просто маєте читати. Іноді навіть якісь любовні романи можна. Перелік улюблених книг маєте обирати самі для себе.
Коли мала була, зачитувалася романами про козаків. В якийсь момент тільки бізнес література. Коли мені погано - Гаррі Поттера.
А от російська ’класика’ взагалі ще з малечку не до душі. Хоча перечитала багато. Навіть війна і мир всю без пропусків.
Я такая боевая• 20 декабря 2022
А ще, книги бувають до часу саме тобі. А буває що час ще не прийшов. Ні, ти можеш її прочитати, але саме в цей момент вона не дійде тобі.
А із популярних найбільш зайшла - Атлант розправив плечі. Хоча фінал так собі
Непонятно• 20 декабря 2022
Автору щиро дякую за тему, саме думаю про література для підлітка, дівчина 16 років, дуже цілеспрямована , вся в навчанні, щось більш би романтичне , але взагалі буду вдячна порадам щодо читання, всі попередні зберегла