Оченьценная• 20 декабря 2022
хто розуміється, розтолкуйте сон
хто розуміється, розтолкуйте сон, будь ласка
приснилося цієї ночі, що прийшла в приют для собак і беру конкретну собаку за якою йшла. Довго вагалася у сні, йшла з того приюту, потім вернулася і все ж наважалися і взяла собі біло-рижу собаку (дівчинку) , несла її на руках, потім ставлю на землю, а вона починає мочитися. І цілий сон ввагаюся з цією собоакою, з думками що я буду робити і що вдома скажу своїм, бо по факту в нас вже є одна собака
Що воно може значити? до чого цей сон?
Потрындельница• 20 декабря 2022
З´явиться новий друг чи подруга. Можливо, якісь домашні клопоти. Собака, це завжди добрий знак.
Оченьценная
• 20 декабря 2022
Ответ дляПотрындельница
Дякую за відповідь) так вже хочеться чогось доброго)
Оченьценная
• 20 декабря 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Погану версію вже не писати, не повірите?
пишіть(